Oyun Haberleri

High on Life Kötü Paskalya Yumurtası Kırıyor

high-on-life-breaking-bad

A Hayat Yüksek oyuncu, drama serisinden ünlü bir sahneye oyun içi referans gibi görünen bir şey buldu Kötü kırma. Geliştirici Squanch Games’in diğer oyunlarına benzer şekilde, Hayat Yüksek gözlemci hayranlar tarafından fark edilmeyi bekleyen pop kültürü paskalya yumurtalarıyla dolu.


Hayat Yüksek eski Epic Games üyesi Tanya Watson ve animasyon sitcom’un ortak yaratıcısı Justin Roiland tarafından kurulan bir stüdyo olan Squanch Games’in en son oyunu. Rick ve Morty. Roiland’ın çalışmalarına aşina olan birinin tahmin edebileceği gibi Squanch Games, başlıklarını VR oyunu gibi tuhaf ve kaçık mizahla doldurmasıyla tanınır. Muhasebe en iyi bilinen stüdyo Crows Crows Crows ile işbirliği içinde yapılmıştır. Stanley Benzetmesi. Roiland’ın mizah tarzı, Squanch Games’in eserlerine iyi bir şekilde yansıdı ve Hayat Yüksek Istisna değil.

İLGİLİ: High on Life ‘Metroidvania’ olarak tanımlandı

Piyasaya sürülmesinden bu yana geçen kısa süre içinde oyuncular, popüler kültüre yönelik imalar bulmakta hızlı davrandılar; Araları açılmak referans Hayat Yüksek oyunun başarılarından birine dahil olmak. Reddit’teki bir hayran, olduğuna inandıkları şeyi buldu. Kötü kırma bir çatıda bir pizza şeklinde referans. Bu, dizinin üçüncü sezonundan popüler bir sahneye atıfta bulunuyor. Kötü kırma Walter White’ın öfkeyle ailesinin evinin çatısına bir pizza fırlattığı yer. Bu sahne, dizinin hayranları arasında uzun süredir şakalara ve memlere konu oluyor, bu da onu uygun bir dahil etme haline getiriyor. Hayat Yüksekkomik ortamı.

OKU  Baldur's Gate 3, topluluk güncellemesinde 12. seviye sınırı, yeni yarışlar, 22 yeni alt sınıf ve 174 saatlik muazzam sinema vaat ediyor

Oyunlardan High on Life’ta Breaking Bad referansı

popülaritesi Kötü kırma ve yan ürünü Daha İyi Çağrı Saul son yıllarda her iki şov da sosyal medyada popülaritesi hızla artan sayısız mem konusu yaptı. Bunlar, dizideki karakterlere atıfta bulunan daha basit memlerden, tam hayran kreasyonlarına kadar değişebilir. Kötü kırma dövüş oyunu fragmanı. İle birlikte Kötü kırma ve Daha İyi Çağrı Saul yakın tarihin en beğenilen dizilerinden ikisi olarak, muhtemelen gelecek yıllarda mizahi bir şekilde gelecekteki çalışmalarda referans alınmaya devam edecekler.

Bu, pop kültürüne yönelik önemli bir imanın yalnızca bir örneğidir. Hayat Yüksek, ancak Squanch Games’in bu tür imaları dahil etmekten çekinmediği açıktır. Justin Roiland, YouTuber OddHeader ile yaptığı röportajda üzerinde çalıştığı oyunlara, bazıları henüz oyuncular tarafından keşfedilmemiş sırlar ve paskalya yumurtaları koymaktan hoşlandığını belirtti. Verilen Hayat Yüksek Bu hafta piyasaya sürülen bu yeni sürümle, oyuncular uzun bir süre daha fazla referansı ortaya çıkarmaya devam etmeyi bekleyebilirler.

Hayat Yüksek PC, Xbox One ve Xbox Series X/S için kullanılabilir.

DAHA: Yüksek Ömür, Kısa Çalışma Sürelerinin Bazen Daha İyi Olduğunun Kanıtıdır

OKU  Disney Dreamlight Valley Oyuncuları Oyunun Sandıkları İçin Değişiklik İstiyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.