Oyun Haberleri

Pikachu Jet 2023’te Daha Fazla Şehre Uçuyor

Pikachu Jet B1 New 2023 Model China Airlines Hangar

Pikachu Jet, erişim alanını birkaç gün içinde genişletiyor. Pokemon Şirketi yenilik uçak filosunun daha da yoğun bir 2023 güzergahına sahip olacağını duyurmak. Genişletme, Ağustos ayında ilk Pikachu Jetini tanıtan China Airlines’ın devam eden “Pokemon Air Adventure” serisini ilgilendiriyor.


Pokemon Company, ilk COVID-19 salgınının ardından Uzak Doğu’da turizmi teşvik etmeye yardımcı olmak amacıyla 2021’in ortalarında ilk Pikachu Jet’i tanıttı. Son 18 ayda, program dört farklı uçak üretti: Pikachu Jet BI, CI, TR ve TW. Model numaraları, Tayvan’ın China Airlines şirketine ait “CI” ile onları işleten şirketlerin havayolu kodlarını belirtir. Filonun çoğu yeniden boyanmış Boeing 787 Dreamliner’lardan oluşuyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Pokemon bir Pikachu Bluetooth Hoparlörü Piyasaya Sürüyor

China Airlines, Pikachu Jet CI yakında Tayvan Taoyuan Uluslararası Havaalanı ile Güney Japonya’daki Naha Havaalanı arasında uçmaya başlayacağı için Pokemon temalı uçuşlarına şimdi bir rota daha ekliyor. Bu tür ilk uçuşun 1 Ocak Pazar sabahı gerçekleşmesi planlanıyor. China Airlines, Pikachu Jet CI için henüz ayrıntılı bir 2023 seyahat programı paylaşmasa da, şirket, bir sonraki yıl boyunca belirlenmiş rotalarında uçuş sunmaya devam edeceğini söyledi. Uçak, son dört ayda ağırlıklı olarak Taipei Matsuyama Havaalanı ile Tokyo Haneda Havaalanı arasında uçtu.

Tamamen sarı olan Pikachu Jet BC’nin aksine, Pikachu Jet CI’da mavi ve morun çeşitli tonları hakimdir. China Airlines daha önce bu tasarımın şafağın renginden ilham aldığını söylemişti. Uçağın hikayesi ayrıca havayolunun logosundan stilize bir erik çiçeği içeriyor.

Pokemon Company’nin lisanslama fırsatlarıyla ilgilenmeye istekli olması, Pokemon’un dünyadaki en tanınmış markalardan biri olmaya devam etmesinin büyük bir nedenidir. Yalnızca son birkaç hafta içinde şirket, Pikachu şeklindeki Bluetooth hoparlörlerden Pokemon temalı rögar kapaklarına kadar her şeyi ortaya çıkardı. Bununla birlikte, Pikachu Jet filosu kesinlikle Pokemon temalı pazarlamanın bugüne kadarki en abartılı örneklerinden biridir.

OKU  Epic, Item Shop gelirlerinin %40'ını Fortnite adası yaratıcılarıyla paylaşacak: "Artık kurnazca para kazanma döngüleri tasarlamaya gerek yok"

nin inanılmaz gücü pokemon markası ana hat serisinin satış rakamlarına da yansımıştır. Daha geçen ay öyleydi Pokemon Kızıl ve Menekşe piyasadaki ilk üç gün içinde 10 milyon kombine satış elde ederek, her zaman popüler olan RPG serisi için muhtemelen kısa ömürlü bir rekor daha kırdı. bu arada orjinal kırmızı pokemon, Yeşilve Mavi tarafından tahttan indirilene kadar 26 yıl boyunca Japonya’nın en çok satan oyunu unvanını elinde tuttu. Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar Kasım’da.

DAHA FAZLA: Pokemon Scarlet ve Violet’in Zorbalıkla İlgili Çelişkili Mesajları Var

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Destiny 2 Planing Devasa Sezon Ortası Silah Hasarı Güçlendirmeleri

Oyun Haberleri

Bu sürükleyici lo-fi simülasyon oyununda bir bataklık şeytanı olun, kaosa neden olun, bir şeyler çalın

Oyun Haberleri

Genshin Impact Player 65 Karakterin Tümünü Seviye 90'a Getiriyor

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir