Oyun Haberleri

Hitman 3’ün yeni adı, yeni modu ve yeni grafik teknolojisi burada

Hitman 3'ün yeni adı, yeni modu ve yeni grafik teknolojisi burada

Nihayet gün geldi millet. Hitman 3 yeni bir forma dönüştü ve Hitman: World of Assassination oldu, orijinal oyunun şaşırtıcı satın alma seçenekleri dizisini ortadan kaldıran daha yeni ve daha basit bir sürüm. (yeni sekmede açılır) üç oyunu da kapsayan tek, anlaşılması kolay bir paket ve ayrıca 2 ve 3 için DLC’yi içeren isteğe bağlı bir lüks paket lehine.

Ayrıca, Ajan 47’nin yeni, özelleştirilebilir bir karargahtan suç örgütlerine karşı savaş yürüttüğünü gören, klasik Hitman’ın bir tür roguelike varyasyonunu ekleyen, çok lanse edilen ve çok ertelenen serbest yazar modunu da alıyoruz.

IO’nun birkaç ayı yoğun geçmiş olmalı, çünkü oyunu elden geçirmek ve tamamen yeni bir mod eklemek yeni sürümün yaptığı tek şey değil. RTX 4000 serisi kartlara sahip olanlarınız artık Nvidia’nın en yeni harika DLSS 3 çerçeve oluşturma teknolojisinin keyfini çıkarabilir (yeni sekmede açılır), bundan faydalanacak kadar şanslı olan kullanıcılar için kare hızında 4 kat artış vaat ediyor. Hala giderek daha eski hale gelen GTX kartlarını kullanan bizler, onsuz da yapacaklar. Acı olduğumdan değil.

Resmi yama notları (yeni sekmede açılır) Sabit doku hatalarından, kamerayı çok tasasız bir şekilde döndürürseniz artık ‘dans etmeyen’ kullanıcı arayüzüne kadar uzanan, büyük güncellemeye eşlik eden her türlü diğer düzeltmeleri listeleyin. Yine de en çok ilgilendiğim şey, görünüşe göre Hitman 1’in Paris haritasındaki sesin, serideki sonraki seviyeler ve oyunlar tarafından belirlenen standarda getirilmesi için elden geçirilmesi olan “Paris Audio Sweep”. Farkı fark edecek miyim merak ediyorum, çünkü Paris podyumunun gümbür gümbür bas sesi hayatım boyunca beynime kazınacak.

Güncelleme, Hitman’ın çalıştığı hemen hemen her platformda bugün erken saatlerde yayınlandı. İster Epic Games Store’da oynayın (yeni sekmede açılır)Game Pass veya Steam (yeni sekmede açılır)Suikast Dünyası sizi bekliyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Counter-Strike 2 testine katılmak istiyorsanız şimdi bir sürü CS:GO oynamaya zahmet etmeyin, Valve umursamıyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Solium Infernum, PC Gaming Show'a benzersiz bir Cehennem vizyonuyla geliyor: 'Kaos değil, bürokrasi yeri'

Oyun Haberleri

Like A Dragon: Infinite Wealth, Daniel Dae Kim'in seslendirmesini ve Danny Trejo'nun unutulmaz yüzünü tanıtıyor

Oyun Haberleri

Crown Wars: The Black Prince, Yüz Yıl Savaşlarını konu alan büyülü, taktiksel bir RPG'dir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir