Oyun Haberleri

Minecraft Oyuncusu Ninja Kaplumbağalar Temalı Kasklar Yapıyor

teenage mutant ninja turtles - image from the nickelodeon show

Zeki minecraft oyuncu yarattı Genç Mutant Ninca Kablumbağalartemalı kasklar. 10 yılı aşkın varlığı ile, minecraft yeni çeteler, bloklar ve tarifler gibi farklı özellikler aldı. Ancak en yeni özelliklerden biri, topluluğu özellikle heyecanlandırmak.


minecraft şu anda yalnızca anlık görüntü 23w04a aracılığıyla kullanılabilen zırh kaplama adı verilen yeni bir özellikle zırh özelleştirme ekleyecek. Oyuncular, zindanlar gibi farklı yapılarda şablonlar bulabilir ve dilerlerse yedi elmas ve şablona dayalı öğeyi (örnek: parke taşı) kullanarak bunları çoğaltabilirler. Oyuncu, bu şablonlardan birini bir demircilik masasında kullanarak zırhını altın, elmas ve netherite gibi öğelerle süsleyebilir. minecraft 2020’de. Zırh kaplamaları yalnızca estetik değere sahiptir ve oynanış avantajı sağlamaz.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft’ta Mod Kullanmadan Yapılan Oynanabilir Sonic the Hedgehog

bu Genç Mutant Ninca Kablumbağalar filmler, oyunlar, çizgi romanlar ve daha fazlasını da içeren devasa bir franchise ile çizgi film tarihinin en iyi takımları arasında yer alıyor. J_WingBlade kullanıcısı, Reddit’te zırh kaplamaları kullanan Kaplumbağalar temalı kask setini gösteren bir resim yayınladı. Dört miğfer, zırh standlarında sergileniyor ve hepsi yeşile boyanmış. Okyanus mavisi çizgi Leonardo’nun maskesini, kırmızı olan Raphael’in, mor olan Donatello’nun maskesini, turuncu çizgi ise esprili Michelangelo’yu temsil eden bir orta çizgi her kaskı çevreler.

J_WingBlade’in fikri, resmi görevli tarafından çok beğenildi minecraft 12.000’den fazla oy alan subreddit. Birkaç yorum oyuncunun fikrini övdü ve yeni özellikle ilgili görüşlerini paylaştı. Süre Minecraft Efsaneleri bir çıkış tarihi var, minecraft 1.20 güncellemesinin “2023” dışında kesin bir çıkış tarihi henüz olmadığı için oyuncuların beklemesi gerekecek. Buna rağmen, zırh kaplamaları, yalnızca anlık görüntü aracılığıyla mevcut olsalar bile şimdiden bir sıçrama yapıyor. Diğer kullanıcılar, Reddit’te zırh setleri gibi eşit derecede yaratıcı fikirler paylaştılar. Hatsune Miku, teraryumbir samuray ve Brezilya bayrağının renklerinde bir zırh seti.

OKU  Bu yeni yapay zeka, yalnızca 3 saniyelik eğitimle insan seslerini taklit edebilir

Zırh kaplamaları bunun neden harika bir örneğidir minecraft en başarılı bağımsız oyunlardan biri haline geldi. Mojang, oyuna sürekli olarak içerik ekleyerek, sayısız oyun olanağı da ekleyerek deneyimi daha eğlenceli hale getiriyor. Bu, oyuncu deneyimini geliştiren türden bir şeydir ve oyuncu, başkalarını oynamaya davet ederek hedef kitleyi genişletme potansiyeli ile oyunda daha fazla zaman geçirmeye daha yatkın hissedecektir.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch, Xbox One ve eski platformlar için kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Minecraft: Bir Canavar Yumurtlama Yeri Hazırlama Tarifi Örneği

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Final Fantasy 16, Savaş, Hikaye ve Eikon Savaşları Hakkında Yeni Ayrıntıları Açıklıyor

Oyun Haberleri

En iyi RTX 4080 donanımından 200 $ daha ucuz ve bazen daha hızlı olan, AMD destekli bir oyun bilgisayarı

Oyun Haberleri

Diablo 4 Rogue Solos Ashava World Boss

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir