Oyun Haberleri

Pokemon Anime, Squirtle Squad’ı Geri Getiriyor

pokemon-squirtle-squad-return-anime

Ash’in maceraları pokemon anime yavaş yavaş sona yaklaşıyor, ancak önce Squirtle Squad’ın ziyareti olmadan değil. İkonik grup ilk olarak dizinin ilk sezonunda ortaya çıktı. pokemon anime, bunu hayranlar için çok nostaljik bir an haline getiriyor.


Dizide henüz bir çocuk olmasına rağmen Ash, 1990’ların sonlarından beri Pikachu ile macerasına atılıyor. Muazzam popüler oyun serisinin anime uyarlamasının ikonik yüzleri olarak, çoğu kişi karakterin ne olursa olsun burada kalacağını düşündü. Bununla birlikte, Ash’in son galibiyetinin ve sonunda en iyisi olmasının ardından, Ash ve Pikachu’nun yolculuklarını sonlandıracağı ve onun yerine dizginleri yeni kahramanlar ve Pokemon’un devralacağı ortaya çıktı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Valorant Ekibi, Nintendo Ticari Markası Nedeniyle Adını Değiştirmeye Zorlandı

Ash ve Pikachu’nun oynadığı son bölümlerde, Misty ve Psyduck gibi bir dizi tanıdık yüz geri döndü. Şimdi pokemon anime, Ash’s Squirtle ve efsanevi Squirtle Squad’ın dönüşünü ortaya çıkardı. Sonraki dört bölümden görüntüler pokemon anime, her zamanki gibi Ash’in Squirtle’ının gruba liderlik ettiği Squirtle Squad’ın pozunu gösteren bir ekran görüntüsü ile tanıtıldı. Bölümün kesin yayın tarihi açıklanmadı, ancak şov şu anda Ash’in macerasının son 11 bölümünü yayınladığı için hayranların çok beklemesi gerekmeyecek.

OKU  ABD, CHIPS Yasası finansmanından yararlanan şirketlerin finansmanı olması gerektiği yerde harcamasını sağlamak için 'korkuluklar' uygulayacak

Onları orijinal animede görmeyen herkes için The Squirtle Squad, suçlu bir grup olarak başladı ve bir kasabanın başına bela oldu. Ash’le tanıştıktan sonra, sonunda iyi niyetli hale gelirler ve hatta yangınlarla birlikte savaşırlar, Ash’in Squirtle’ı bazen takımın liderlerine ihtiyaç duyduğunda onlara yeniden katılır. Ash’in piyasaya sürülen ve geçmiş Pokemonlarının çoğuna o zamandan beri nadiren atıfta bulunulurken, Squirtle Squad oldukça popülerdi ve gösteride birden fazla kez yer aldı.

Pek çok hayran, Ash’in eski Pokemon ve arkadaşlarıyla yeniden bir araya geldiği diğer anlarda olduğu gibi, Squirtle Squad’ın dönüşünü son derece nostaljik ve hatta biraz acı tatlı bulacaktır. Birçok kişi, nasıl yapıldığını öğrenmek için merak ve heyecan duysa da, pokemon Anime, dümendeki yeni karakterlerle gelişecek, Pokemon ve eğitmenlerine ev ismi haline geldikten çeyrek asır sonra veda etmek herkes için kolay olmadı. Buna rağmen, Ash nihayet yirmi yıl önce başlayan çocukluk hayalini gerçekleştirerek Pokemon Ustası olma mücadelesini kazandığında birçok hayran heyecanlandı. Ash’e odaklanma sona ererken, gösteri devam edecek. pokemon dünyadan hayata, muhtemelen daha uzun yıllar gelecek.

DAHA: Pokemon: Squirtle Hakkında Hiç Bilmediğiniz 10 Şey

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.