Oyun Haberleri

Bu rahat yaşam simülasyonunda, şekil değiştiren bir cadı vampir olduğunuz için yalnızca geceleri çiftçilik yapabilirsiniz.

Bu rahat yaşam simülasyonunda, şekil değiştiren bir cadı vampir olduğunuz için yalnızca geceleri çiftçilik yapabilirsiniz.

Dinleyin cadılar. Tahminde başka bir büyülü çiftlik simülasyonumuz var. Moonlight Peaks’te gerçek anlamda bir büyücü olacaksınız çünkü sadece bir çiftçi değil, aynı zamanda bir cadı ve cadısınız. Ayrıca vampir. Ve bu, kasabada yaşayan tüm doğaüstü varlıklar bile değil. Onaylamayan baban Dracula’ya “şefkat dolu bir hayatın mümkün olduğunu” kanıtlamak için kök salıyorsun.

Moonlight Peaks kesinlikle çiftlik sim kontrol listesine giriyor: ekinler (görünüşe göre lanetli), yemek pişirme, balık tutma, mevsimsel olaylar, arkadaşlıklar ve romantizm ve dekorasyon var. Oh, ve kasabayı keşfetmek için şekil değiştirebilirsiniz. Minik 3B karakterler ve dolgun, renkli ekinlerle Animal Crossing türünde bir şirinliğe sahip.

(İmaj kredisi: Küçük Tavuk)

Bir vampir olduğunuz için, bunların hepsi hava karardıktan sonra gerçekleşir, bu nedenle 24 saatlik saatin diğer ucunu tipik bir çiftlik simülasyonundan daha iyi tanıyacaksınız. Ayrıca kasabadaki diğer cadıları, kurtadamları, deniz kızlarını ve insanları da tanımaya başlayacaksınız. Görünüşe göre lanetlenmiş tavuklar ve domuzlar (ve pörtlek gözlü kayalar?) Yemek için olmasa da. Moonlight Peaks, diyetinizin esas olarak “lanetli mahsuller” olduğunu söylüyor, çünkü muhtemelen vampirlerin (insanlar) zevk aldığı bilinen diğer şeyi yetiştirmek, onu Kont Dadula’ya yapıştırmanıza gerçekten yardımcı olmayacak.

Geliştirici Little Chicken ayrıca, ekstra özel ekinlerin geliştirilmesinde rol oynayabilecek gibi görünen biraz iksir demleme gösterdi. Ve otomasyon, çalışkan çiftlik kaynamaları için önemli olduğundan, sulama kabınızı büyüleyici kendi işini yapmak. Ayrıca, yeteneğinizde oldukça fazla özgürlük var gibi görünüyor. açık alanı dekore et mülkünüzün Bazı çiftlik sim’leri, gerçek ekin arazilerinizi ve özelleştirme alanınızı sınırlı tutar, bu nedenle özel yollar, çitler, topraklanmış alan ve dekorda tüm oyuncu seçimlerini görmekten oldukça mutluyum.

Moonlight Peaks’in henüz bir çıkış tarihi veya seçilmiş bir penceresi yok, haziranda tekrar söylüyorum “hala erken geliştirme aşamasında” olduğuna bahse girerim ki bu yıl gelmeyeceği anlamına gelir. Bu, dilek listeme atacağım bir şey Steam’de yaklaştıkça takip etmek için.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  30 yıldan fazla sürdü ama sonunda gerçekleşiyor: Jean-Claude Van Damme Mortal Kombat'a geliyor