Oyun Haberleri

Humble, Destiny lore e-kitaplarının ana damarını sadece 9 $ karşılığında sunuyor

A Destiny character totes a gun.

Humble, Destiny Grimoire Anthology’nin beş cildinin tümünü, oyun içi bilgi kartları koleksiyonlarını ve Guardians ve Last City dünyasını detaylandıran kısa öyküleri içeren bir e-kitap paketi sunuyor. 50 Dolarlık değer, 9 Dolar kadar düşük bir fiyata (veya tek başına birinci cilt için sadece bir dolar) alınabilir ve ayrıca Bungie mağazası için geliri geliştiricinin vakfına gidecek olan %15 indirim kuponu ile birlikte gelir.

Kaygan bilim kurgu görünümünün yanı sıra, beni Destiny’e ilk çeken şey, olumlu olmasıydı. kaçık irfan – bilirsiniz, solucan tanrıları, nedensellik, simüle edilmiş tarihin basamaklı alemleri ⁠ – bu bir buçuk yuhalama. Mesele şu ki, Destiny alışkanlığımı bırakmadan önce giriş yaptığım 700 saat içinde, kapsamlı oyun içi irfan sekmelerini neredeyse hiç okumadım.

Bir masaüstü monitörde bu tür şeylerin üzerine dökmekle ilgili biraz lanetli bir şey var, özellikle de “beyni% 60 beklemeye al ve Prime Engrams için eziyet” modundayken. Ayrıca, Gezginin Altın Çağı’nın aşırılıklarını okumaya çalışırken kendime kalıcı göz hasarı verdiğim için, kız arkadaşımın yalnızca 1440p oyun monitörünün ışığıyla aydınlatılarak üzerime yürümesi, isteyeceğim son şey. Oyun da hiç durmuyor, bu yüzden muhtemelen ben de kovulacaktım ya da en azından Kule’de yanımda duygusal bir dokunuşla dans eden biri olacaktı.

E-kitap biçimindeki tüm bu sulu irfanla, bunun yerine kişi kükreyen bir ateş yakabilir, tüten bir ceket giyebilir, bir yudum brendi koyabilir ve bir entelektüel zenginleştirme akşamı için yüksek arkalıklı bir koltuğa yerleşebilir. “Ah, Vex sahte gerçekleri, evet, çok iyi. Hrm, Eliksni Korsan Saçmalıkları, ne komik.” Teklif 23 Haziran Cuma gününe kadar geçerli olacak ve büyü kitapları çoğu telefon, tablet ve e-okuyucuyla uyumlu olması gereken bir ePUB formatında geliyor.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #805: 2 Eylül Cumartesi