Oyun Haberleri

Battlefield 2042 bu hafta Steam’de oynaması ücretsiz

battlefield 2042 season 4

Battlefield 2042 son birkaç haftadır yükselişte. Geçen ay dersler, seri tarihinde hakkında en çok bağırılan Battlefield haline gelen şeyi kozmik olarak dengeleyerek uzun zamandır beklenen dönüşünü yaptı. Daha yakın bir zamanda, Sezon 4 yeni bir harita, dört top, yeni bir hafif tank ve güçlü karıştırma teknolojisine sahip bir keşif uzmanı ekledi. Bana sorarsanız, Battlefield 2042’ye bir şans daha vermek için giderek artan bir neden listesi var. (yeni sekmede açılır).

Şimdi, bu listeye Battlefield 2042’nin (yeni sekmede açılır) 13-16 Mart tarihleri ​​arasında Steam’de oynaması ücretsiz. Ücretsiz dönem, oyunun büyük bir indiriminin son günlerine denk geliyor; 17,99 $.

Üç gün, Steam için garip bir şekilde kısa bir ücretsiz süre (eskiden gelen bir gelenek, tüm hafta boyunca kapılarınızı misafirlere açmaktır), ancak bunun size uygun olup olmayacağını bilmek için fazlasıyla yeterli bir süre. 2042 piyasaya sürüldüğünde eğlendim, ancak hatalar ve performans sorunları onu bir yıldan fazla bir süre bırakmama neden oldu. Geçen hafta tekrar aldım ve o zamandan bu yana en az bir düzine yeni saat batırdım. Artık benim için çok daha iyi çalışıyor, bu da uzun bir yol kat ediyor, ancak lansmandan bu yana eklenen dört haritayı, çok büyük veya boş olan eski haritalar için yeniden çalışmaları ve tüm lansman sonrası uzmanları denemeyi seviyorum.

(yeni sekmede açılır)

Savaş Alanı 2042 | Standart Sürüm| Buhar | 59,99 $ 17,99 $ (%70 indirim) (yeni sekmede açılır)
Bu satışla aynı zamana denk gelen DICE, 13-16 Mart tarihleri ​​arasında Battlefield 2042’nin kapılarını herkese açıyor.

Bu yeni sınıf sistemi de çok önemli. Aygıt erişiminin belirli rollerle sınırlandırılması, ekiplerin işleri halletmek için bir kez daha birlikte çalışması gerektiği anlamına gelir; mühendisler artık bir elleriyle SOFLAM helikopterlerini diğer elleriyle bazukayla vuramazlar, yalnız kurt saldırıları kendilerini tıbbi kasalarla süresiz olarak iyileştiremez ve keşifler artık düşman oyuncularını tespit etmek için en iyi seçeneğiniz.

Hala mükemmel bir oyun olmaktan çok uzak. Ataşmanlarınızı hızlı bir şekilde değiştirecek şekilde düzenlemek hâlâ çok fazla tıklama alıyor, doğmalar riskli olabilir, helikopterler aşırı baskıcı gelebilir – bu biraz can sıkıcı ama daha ciddi bir nişancı olsaydı muhtemelen beni daha çok rahatsız ederdi.

DICE, geçen yılın çoğunu 2042’yi eski oyunlara benzeterek ve değiştirerek geçirmiş olsa da, yine de kesinlikle kendine has bir şey. Bir Battlefield tutkunuysanız, muhtemelen 2042’nin uzmanlara yaptığı vurgudan hoşlanmayacaksınız: Bunlar, ısmarlama kişisel araçlar ve pasif avantajlarla hâlâ bozulmamış durumda. Artık canlı hizmet şeklindeki tek bir kapışmada yeni ve eski fikirlerin bulamacı haline geldi. Battlefield 2042 ücretsizken kendi başınıza giriş yapmanız için daha fazla neden.

OKU  Astarion'un seslendirme sanatçısı Baldur's Gate 3'ü çalalım

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.