Oyun Haberleri

Resident Evil 4 Remake Dosya Boyutu Açıklandı

resident evil 4 remake feature image

Merakla beklenen Resident Evil 4 remake bu ayın sonlarında piyasaya sürülecek ve oyuncuların oyunun kurulumu için boş tutmaları gereken gerekli sabit disk alanı miktarı 67 GB. bu Resident Evil 4 yeniden yapılanma yükleme dosyası, öncekilerden çok daha büyük olduğu düşünüldüğünde, bazılarını şaşırttı. Resident Evil remake ve ayrıca hayatta kalma korku serisindeki daha yeni girişlerin bazılarından bile daha büyük.


Geçen yılın sonlarında, oyuncuların oyunu çalıştırması için gereken sistem gereksinimleri Resident Evil 4 PC’de remake ortaya çıktı, bu nedenle oyuncular, remake’in teknik düzeyde ne sunmayı hedefleyeceği konusunda zaten bir fikir sahibi oldular. Bununla birlikte, kurulum dosyasının gerçek boyutu halka açıklanmamıştı, Capcom bunu yalnızca oyunun ön yüklemeye açık olduğu Xbox mağazası aracılığıyla açıklıyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Resident Evil 4 Remake Peyniri Azaltıyor Gibi Görünüyor

dosya boyutu Resident Evil 4 remake, en azından Xbox Series X ve Xbox Series S’de muazzam bir 67 GB’tır. Ancak, bu dosya boyutu büyük olasılıkla tüm platformlarda tutarlı olacaktır. Çoğu zaman, stüdyolar tarafından verilen dosya boyutu minimum bir rakamdır ve daha büyük bir toplam dosya boyutu, sürüm sonrası yamalar kullanıma sunulduğunda tamamen mümkündür.

Resident Evil 4 Remake Leon vs Krauser

kadar büyük olmasa da Büyük otomobil hırsızlığı oyun ya da Görev çağrısı başlık, 67 GB yükleme için Resident Evil başlık anlamlı. Biraz perspektif sağlamak adına, yakın zamanda yayınlanan Gold Edition Resident Evil KöyBu oyunun tüm güncellemelerini ve DLC’sini kapsayan, yalnızca toplam 30 GB boyutunda çalışır. bu Resident Evil 2 remake, yüklemek için yalnızca oldukça yetersiz bir 23 GB gerektirir; Resident Evil 7 ayrıca 23GB civarında geliyor. Bununla birlikte, Resident Evil 4 önemli dosya boyutunu bir şekilde açıklayabilen, serideki en uzun oyunlardan biridir.

Yani, almayı planlayan oyuncular Resident Evil 4 remake, oyun 24 Mart’ta piyasaya çıkana kadar veya ön yükleme seçeneğinden yararlanmayı planlıyorlarsa bu tarihten önce sabit disklerinde en az 67 GB boş alan olduğundan emin olsa iyi olur. Olsa bile Resident Evil Village Altın Sürümü yenisine yer açmak için kurulum dosyası silinir Resident Evil bu, gereken alanın yalnızca yarısını boşaltacaktır. için ön yükleme seçeneği Resident Evil 4 remake, bu yazı yazıldığı sırada yalnızca Xbox Series X ve Xbox Series S için mevcuttur, ancak diğer platformlarda çok yakında önceden yüklenebilir hale getirilmelidir.

bu Resident Evil 4 remake ilk olarak Capcom tarafından geçen yılın Haziran ayında bir PlayStation State of Play sırasında duyuruldu. Yeniden yapım haberi çoğunlukla olumlu karşılandı, ancak dizinin ılık karşılanması nedeniyle biraz endişe vardı. Resident Evil 3 yeniden yap. Bir önceki State of Play akışı sırasında Capcom, oyunculara birkaç Resident Evil 4 yeniden yapılanma kaygan bir oyun fragmanı aracılığıyla savaş senaryoları.

bu Resident Evil 4 remake 24 Mart’ta PC, PS4, PS5 ve Xbox Series X/S için piyasaya sürülecek.

DAHA: Resident Evil 4 Yeniden Yapım Önizlemesi

Kaynak: Resetera

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Dying Light 2 Yaması DRM'yi Kaldırır, Nvidia DLSS 3'ü Uygular