Oyun Haberleri

İnternet karesi: Oyun Ödülleri’nde meme çökerttikten sonra, ‘reform görmüş ortodoks haham’ Bill Clinton, Elden Ring’e geliyor

Bill Clinton in Elden Ring.

Bu yılki Oyun Ödülleri, Geoff Keighley ve ekibinin şimdiye kadar sergilediği en iyi gösteriler arasında kolayca yer aldı ve Christopher Judge ortalıktan çekildikten sonra, her zamankinden inkar edilemeyecek kadar hızlı ve akıcı bir gösteri oldu. O kadar ki neredeyse gidiyordu fazla kuyu. Sonra Elden Ring Yılın Oyunu ödülünü kazandı, çeşitli FromSoft tipleri teşekkür etmek için ayağa kalktı ve tam kabul konuşmaları bizi uyuturken sahnede takım elbiseli bir çocuk şunları söyledi:

“Hemen herkese teşekkür etmek ve bu ödülü Reformcu Ortodoks hahamı Bill Clinton’a vermek istediğimi söylemek istiyorum. Herkese teşekkürler.”

O anki tepkimi şöyle özetleyebilirim: wut. Her şey netleştiğinde, ertesi gün bile hala bir anlam ifade etmiyordu. bu sahneyi bozan kimdi (yeni sekmede açılır) ve ne olmuştu. İfadenin kaynağı Discord gibi görünüyordu ve her şey yeterince tuhaftı ki, birkaç gün unutulmaya yüz tutmuştu.

Şey: işimizin bitmediği ortaya çıktı. Modder Arestame ‘yi yaratmayı kendilerine görev edinmiştir.Bill Clinton: Reform Haham Ortodoks (yeni sekmede açılır)‘, Amerika Birleşik Devletleri’nin 42. başkanını Elden Ring’e getiren bir mod.

Mod, “The Game Awards 2022’de duyurulan Reformcu Haham Ortodoks Bill Clinton ile oynayın! […] En iyi ve en gerçekçi deneyimi sağlamak için zırh giyilmemelidir. Gerçek bir efsane sadece çıplak göğüslü dövüşür!”

Gördüğünüz gibi, oyuna oldukça iyi bir Bill Clinton benzerliği katıyor. Şık mavi bir takım elbise giyiyor, elinde bir sopa var ve NATO’nun Aradaki Topraklara doğru genişlemesi için çağrıda bulunmaya hazır gibi görünüyor.

Bunun şimdiye kadar gördüğüm en tuhaf Elden Ring modu olup olmadığından emin değilim. (yeni sekmede açılır), ancak bunun gibi şakaların ve saçma sapan ifadelerin çağdaş medya ekosisteminde nasıl çoğaldığının komik bir örneği. Hala bu kadar çok insanın bu numarayı neden bu kadar komik bulduğundan emin değilim: belki de size bir şeyler satmak için tasarlanmış bir şovun kaygan üretim değerlerini bir an için bile olsa nasıl deldiğiyle ilgili bir şeydir. Ya da belki seyirci, Keighley’nin bundan açıkça ne kadar nefret ettiğini beğendi. Her iki durumda da, bir çocuğun aptalca fikri, yılın en büyük oyunlarından birinde kendi küçük payını aldı.

OKU  Birisi Cities: Skylines 2 fragmanında devasa bir paskalya yumurtası gördüğünü düşündü.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.