Oyun Haberleri

İşte bu Haziran ayındaki PC Gaming Show’daki tüm açıklamaları nasıl yakalayacağınız

PC Gaming Show 2023 official logo on a background with black textured cables, red, and turquoise

PC Gaming Show, 11 Haziran’da yeni oyun duyuruları ve ilgi çekici güncellemelerden oluşan sıcak bir yaz gösterisiyle geri dönüyor. Eşsiz Sean “Day’in ev sahipliğinde[9]” Plott ve Frankie Ward, gösteri, dünyanın dört bir yanındaki stüdyolardan 15’in üzerinde oyun duyurusu da dahil olmak üzere 55 oyun içeren, PC oyunlarıyla ilgili her şeyin büyük bir kutlaması olacak.

Hakkında daha fazla şey duymak istediğiniz bir oyun varsa, onu gösteride görme şansınız yüksektir. Baldur’s Gate 3, Frostpunk 2, Klei’den yepyeni bir oyun olan Dune: Awakening’den ve -bekleyin, matematiği yapmama izin verin- önemli bir kısmı tamamen yeni ortaya çıkacak 51 diğer oyundan bahsediyoruz. .

Bu çok fazla oyun demek. İnsanların başa çıkamayacağı kadar çok. Ancak endişelenmeyin, en son teknoloji trendi bizi kibrimizden kurtarmak için burada: PC Gaming Show 2023, tüm bu haberlerin kulaklarınıza ve gözlerinize sorunsuz bir şekilde ulaşmasını sağlamak için yapay zekayı kullanacak.

Bu kesinlikle, kesinlikle, %100 geri tepmeyecek, patlamayacak, kontrolden çıkmayacak, borsayı çökertmeyecek, Uluslararası Uzay İstasyonunu yörüngeden çıkarmayacak veya yaygın mahsul kaybına neden olmayacak. Aksine söylentilere kulak asmayın.

Bu yılki şov, şu adreste canlı yayın yapılabilen hemen hemen her yerde yapılacak: 11 Haziran Pazar 13:00 PDT / 16:00 EDT / 21:00 BST / 22:00 CEST. PC Gamer Twitch kanalı, YouTube, Twitch Gaming, Steam ve Bilibili’de olacağız.

Hatta favori yayıncılarınızdan herhangi birinin etkinliği birlikte yayınlayıp yayınlamayacağını görmek için burayı kontrol edebilirsiniz.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Minecraft Modu, Bloklara İlginç ve Nadir Eşyaları Düşürme Şansı Veriyor
İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 modlarınızı 2.0 güncellemesinden önce silmelisiniz ve oyunu temiz bir şekilde yeniden yüklemeniz gerekebilir

Oyun Haberleri

Ubisoft, The Division 3'ü tesadüfen duyurdu

Oyun Haberleri

Cyberpunk 2077 2.0'a sinsice 'havalı silahına bak' düğmesi eklendi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir