Oyun Haberleri

Steam’in en yeni flört simülasyonunda Joe Biden’ı kolayca baştan çıkardım, sonra o benim onun için çok yaşlı olduğumu söyledi

Joe Biden in a dating sim.

Nedenini sorma ama Steam’de çıkan en son oyunları her zamanki kontrollerimde, yeni bir oyun kesinlikle sayfadan fırladı. Okuyucu, hoş geldiniz Aşk Aşk Joe Biden: Joe Biden Flört Simülatörü. Steam, bugünlerde düşük bütçeli flört simsleriyle olumlu bir şekilde çalkalanıyor, ancak seksen yaşındaki başkanı bir tanesine sokmak, ilgimi her zamankinden daha fazla çekti. oynamak zorundaydım.

Aşk Aşk Joe Biden, hemen hepsi gibi çoktan seçmeli bir görsel romandır. Birkaç tür mecazını bir araya getiriyor ve ardından 46. Başkanı tam ortasından vuruyor. Biri Biden olan iki gerçek sakini ve diğer iki personelin bulunduğu bir yaşlılar evinde geçiyor: Biri dev bir tüylü kurt ve diğeri sutyenini gösteren bir anime kadın. Şimdiye kadar, çok flört sim.

Kurt biraz hıyar, anime kız sıkıcı, yaşlı kadın çılgınca uygunsuz alanlara sapan anekdotlar anlatıyor ve sonra Joe var. Oyun, Biden’ı seven (sonuçta onunla çıkmak hakkında bir oyun yaptılar) ama adamın ara sıra yaptığı zaafların fazlasıyla farkında olan birinden geliyor gibi görünüyor. Bu nedenle, örneğin siz onunla konuşurken Joe bazen uyuyakalır ya da kendini tekrar eder ve sözcüklerde tökezler.

“Patronun” kim olduğu, bu yaşlılar yurdunun parasını ödeyen ve Biden’ın berbat bir başkan olduğunu düşünen kişi hakkında bir tür gizem var ve görünüşe göre Corn Pop: Biden’ın 1960’ların başında karşı karşıya geldiğini rezil bir şekilde iddia ettiği bir çete lideri. Ama muhtemelen buradaki ana geçiş, Biden’ın dondurmayı ne kadar sevdiğidir. Eşyalara doyamıyorum. Ve kurt çocuk onu almasına izin vermez.

Yani, evet: Sistemi gördüm ve değeri için oynadım. Fırsat buldukça Biden için dondurma organize ettim. Kendim dondurma yedim. On galon dondurma kazanmak için bir bilgi yarışmasında wolfy’yi yendim. Hatta Biden’ın en sevdiği dondurma aromasını (görünüşe göre çikolata parçacıklı) doğru tahmin ettim, ancak hile yapmak ve Delaware’in başkentini Google’da aramak zorunda kaldım.

Joe’nun gözlerinin uçup gitmesi çok uzun sürmedi: Ama bu sefer uykusu geldiğinden değildi. O karakterime aşkını itiraf etti ben de onu sonuna kadar seveceğime dair yemin ettim. Sonra dünyam sarsıldı.

OKU  Duolingo'yu hızlı çalıştırabildiğiniz ve birisinin tüm kursu 24 saat içinde tamamladığı ortaya çıktı

“Bence çok iyi birisin Rich, ama senin erkek arkadaşın olamam…” dedi Biden, ardından benim onun için çok yaşlı olduğumu hayretle açıkladı. Bb-ama ben sizin yaşınızın üçte biri gibiyim Sayın Başkan, diye kekeledi karakterim, boşuna. Biden’ın sizi öpmesi veya banyo yapmak için çıplak kalması gibi oyunun potansiyel olarak gerginleştiği anlarda, neyse ki siyaha dönüyor veya erkek vücudunu belirsizleştiriyor. Burada Joe sadece saçımı son bir kez koklamak istedi, beni kollarının arasına aldı ve ekran ve mutluluk umutlarım karardı.

Sanırım bu bana dünyanın en güçlü adamıyla çıkmayı öğretecek. Cidden, bu bir kahkaha ama tek notluk bir şaka: Onu en ufak bir şekilde almanızı savunmuyorum, ancak yalnızca birkaç dolar olduğu düşünüldüğünde, Biden seven herhangi bir arkadaş için eğlenceli bir hediye olabilir. Adamın kendisinin bundan ne anlayacağına gelince, sanırım hepimiz onun biz gençlerin Steam’de yaptıkları için hangi kelimeyi kullanacağını biliyoruz: Malarkey.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.