Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #754: 13 Temmuz Perşembe

Today

Wordle galibiyet serinizi ne olursa olsun doğru yönde ilerletin; bugünün yanıtına ulaşmak için tıklamanız yeterli. Veya biraz yardım almayı tercih ederseniz, aşağıda bekleyen 13 Temmuz (754) oyunu için bir ipucunun yanı sıra bugünün bulmacasının çözümünü bulmanıza yardımcı olacak birçok ipucu ve faydalı tavsiye bulacaksınız.

Sağlıklı bir yeşillik dizisini erkenden ortaya çıkarmanın sevinci, yol açtıkları potansiyel olarak geçerli kelimelerin çokluğu ile dengelendi. Mümkün olduğu kadar çok harfi ortadan kaldırmak için birkaç denemeyi taktiksel olarak “boşa harcamalı mıyım” yoksa bir sonraki gidişimde dünyanın en şanslı insanı gibi bugünün Wordle yanıtına mı rastlamalıyım? Akıllıca bir galibiyet değildi, ama yine de önemli.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

13 Temmuz Perşembe için bir Wordle ipucu

Bugünün kelimesinin birkaç kullanımı var. Diğerlerini kaba bir şekilde iterek geçen birini tanımlayabilir, ancak aynı zamanda nehirler ve kanallar boyunca kargo taşımak için kullanılan düz dipli bir tekneye de atıfta bulunabilir. Bugün ortaya çıkarılacak iki sesli harf var.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünkü Wordle’da yinelenen mektuplar yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Günlük Wordle yapbozunda yeniyseniz veya ara verdikten sonra bilgilerinizi tazelemek istiyorsanız, kazanmanıza yardımcı olacak bazı hızlı ipuçları paylaşacağım. Sizi günün geri kalanına hazırlayacak küçük bir zafer gibisi yoktur.

 • Eşsiz ünsüzlerin ve ünlülerin karışımı sağlam bir açılış sözcüğü oluşturur.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmanıza izin vermelidir.
 • Cevapta bir tekrar mektubu olabilir.
OKU  Warframe geliştiricisi yayıncılık bölümünü terk etti ve çevrimiçi aksiyon RPG Wayfinder'ın 'tam kontrolünü' geliştiricisine devredecek

Bir zamanlayıcıya karşı değilsiniz, bu yüzden kazanan kelimeyi bulmak için dünyanın her yerinde – yani gece yarısına kadar – vaktiniz var. Takılıp kalırsanız, günün ilerleyen saatlerinde bulmacaya geri dönüp kafanızı boşalttığınızda bulmacayı bitirmekte utanılacak bir şey yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#754 Wordle cevabı nedir?

Toplamınıza bir galibiyet daha ekleyin. 13 Temmuz (754) Sözünün Cevabı MAVNA.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Son bir avuç Wordle yanıtını takip etmek, mevcut olasılıkları ortadan kaldırmaya yardımcı olabilir. Aynı zamanda, o gün için fikir eksikliğiniz varsa, ilham verici açılış sözcükleri veya sonraki tahminler için de kullanışlıdır.

İşte son 10 Wordle yanıtı:

 • 12 Temmuz: WHIRL
 • 11 Temmuz: TOPRAK
 • 10 Temmuz: ÇILGINLIK
 • 9 Temmuz: GİRMEK
 • 8 Temmuz: ÇÖMELMEK
 • 7 Temmuz: TATLI ÇÖREK
 • 6 Temmuz: RÜZGARLI
 • 5 Temmuz: ZEHİR
 • 4 Temmuz: KIZGIN
 • 3 Temmuz: OTEL

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu sunar ve amaç, tahminler girerek ve tek tek harfleri eleyerek veya onaylayarak doğru beş harfli kelimeyi bulmaktır.

ile iyi bir başlangıç ​​yapmak güçlü bir kelime ARISE gibi -birden çok sesli harf, ortak ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey- iyi bir taktiktir. Enter tuşuna bastığınızda, kutular size hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, başlangıç ​​kelimesini tamamlamalı, geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanmalı ve aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için şimdi bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışmalıdır. Biraz şansla, çalışmak ve sizi doğru yola sokmak için bazı renkli karelere sahip olmalısınız.

OKU  Cyberpunk 2077, çıkışından tam üç yıl sonra ilk Oyun Ödülünü alarak geri dönüş sürecini tamamladı

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.