Oyun Haberleri

Xbox Konsoluna Özel Oyun We Are the Caretakers Game Pass Dahil Edilmedi

We Are The Caretakers Header Image

Yakın zamanda piyasaya sürülen Xbox konsoluna özel, Biz Bakıcılarız, Oyunun geliştiricilerinden birine göre, Xbox Game Pass’e dahil edilmesi reddedilmiş görünüyor. Yakın tarihli bir röportajda, Heart Shaped Games’in Kreatif Direktörü Scott Brodie, ekibin vahşi yaşamı koruma RPG’sini Xbox Game Pass’te almaya çalıştığını, ancak ne yazık ki şimdilik kütüphanesinin dışında kalacağını belirtti.


Bir ID@Xbox blog gönderisinde ayrıntılı olarak açıklandığı gibi, Biz Bakıcılarız Heart Shaped Games tarafından geliştirilen, vahşi yaşamın korunmasıyla ilgili konuları öne çıkaran ve kaçak avlanmanın zararlı etkileri hakkında farkındalık yaratan büyük bir strateji RPG’sidir. oyun alır XCOMoyuncular kendi dünyasında eylemlerde bulundukça gelişen dinamik bir itibar sistemi oluştururken, stratejisine ve ekip oluşturma mekaniğine benzer bir yaklaşım. Biz Bakıcılarız oyunun net gelirinin %10’unun Wildlife Conservation Network’ün Rhino Recovery Fund’a gittiği bir Xbox konsoluna özeldir.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Xbox Game Pass, Gelecek Hafta 3 Oyunun Çıkacağını Onayladı

Kalp Şeklinde Oyunlar başlangıçta başlatıldı Biz Bakıcılarız 2021’de PC’de Erken Erişim’de ancak dört yılı aşkın bir süredir üretimde. En son, Kreatif Direktör Scott Brodie, bundan hemen önce Xbox Expansion Pass podcast’inde bir röportajda yer almıştı. Biz Bakıcılarız 6 Ocak’ta 1.0 sürümünü yayınladı. Oyun Steam üzerinden Erken Erişim’de piyasaya sürüldüğünde Brodie, oyunun Xbox Game Pass’e gelme ihtimalinin olduğunu belirtmişti ancak görünüşe göre stüdyo bunu reddetmişti. durumu sorulduğunda Biz Bakıcılarız Game Pass ile ilgili en son röportajında ​​Brodie, “Denedik, Game Pass’te olmayacak… kim bilir, belki gelecekte harika bir lansman yaparsak, bu orada olabilir.”

OKU  Pathfinder kendi Diablo benzeri aksiyon RPG'sini alıyor

Benzer bağımsız oyunları keşfetmek için mükemmel bir platform olarak Biz Bakıcılarız, özellikle Xbox konsolu münhasırlığı göz önüne alındığında, küçük ölçekli strateji RPG’sinin Xbox Game Pass’in dışında bırakılması garip. Ancak, belki de oyun biraz fazla küçüktü gibi görünüyor. Şu anda, Biz Bakıcılarız Steam’de yalnızca 19 ve Microsoft Store’da yedi kullanıcı incelemesi var. Her yıl Xbox Game Pass’in dahil edilmesi için Microsoft’un kapısından birden fazla oyun gelebilir ve Biz Bakıcılarız kesim yapmak için çok küçük olabilir, ancak gerçek nedeni şu anda bilinmiyor.

Yine de, Biz Bakıcılarız Xbox Game Pass’in bir parçası olmamasına rağmen bazı başarılar elde ediyor. Bu yazının yazıldığı sırada, Biz Bakıcılarız Steam’de “Çoğunlukla Olumlu” derecelendirmesinde oturuyor ve kullanıcılar hikayeden keyif aldıklarını, oyunun benzersiz ortamını takdir ettiklerini ve sıra tabanlı strateji sistemlerinde derinlik bulduklarını belirtiyorlar. Ne yazık ki, oyun şu anki durumunda çok hatalı göründüğü ve sık sık çöktüğü için Xbox kullanıcıları daha zor zamanlar geçiriyor gibi görünüyor. Heart Shaped Games, stüdyonun lansman haftasındaki büyüme sancılarını çözmeye çalışırken yamaların yolda olduğunu belirtti.

Biz Bakıcılarız şimdi PC, Xbox One ve Xbox Series X|S için kullanılabilir.

DAHA: 2023’te Xbox Game Pass’ten Ne Beklenmeli?

OKU  Overwatch 2 bilim adamı, sadece sizin değil, Cassidy'nin nihai berbat olduğunu doğruladı

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

İlgili yazılar
Oyun Haberleri

Penny's Big Breakaway, son yılların en iyi Sonic oyununun eski geliştiricilerinin hazırladığı renkli bir platform oyunudur

Oyun Haberleri

Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2'nin üçüncü klanı Banu Haqim olarak gölgelerden saldırın

Oyun Haberleri

Ark'ın yeni versiyonunun çapraz oyunu PC versiyonundan çıkarıldı çünkü sizler büyük bir hileci grubusunuz

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir