Oyun Haberleri

İşte keşfetmek ve savaşmak için mükemmel yelkenli gemilerle ilginç küçük bir oyun

İşte keşfetmek ve savaşmak için mükemmel yelkenli gemilerle ilginç küçük bir oyun

Yeni adaları keşfederken eski sırları aramak, canavarlar ve korsanlarla savaşmak için canlı renkli bir fantezi takımadasında özelleştirilebilir gemilerle yelken açtığınız bir oyun olan meraklı küçük bir indie geçen hafta piyasaya sürüldü. Oyuncular ve geliştiriciler, her ikisi de kendi zamanlarında çok sevilen Assassin’s Creed 4: Black Flag gibi oyunların Wind Waker ve üçüncü şahıs yelken savaşı arasında bir şey diyorlar.

Adaları keşfederken mürettebatınızı büyütüyor, yeni gemilerin, ekipmanların ve gidilecek yerlerin kilidini açıyorsunuz. Zamanla, onları farklı işler için uzmanlaştıran küçük bir gemi koleksiyonu oluşturabilirsiniz. Ayrıca kurbağa insanlar ve balık tutmak gibi tanışmak için pek çok garip NPC var.

Bundan sonra muhtemelen duymayı beklemeyeceğiniz şey, Sail Forth’un türü ve görünümü için şaşırtıcı derecede gerçekçi bir yelkencilik simülasyonuna sahip olmasıdır. Sıradan bir oyuncu için çok erişilebilir olsa da, uzun bir gemiyi seven herkesi heyecanlandıracak ayrı ayrı simüle edilmiş rüzgar ve yelkenler gibi ayrıntılara sahiptir. Bu, tramola, kavança, kaldırma ve kesme gibi jargon-y yelken tekniklerini uygun şekilde dahil etmenize olanak tanır.

Hem yunuslar hem de balinalar gibi deniz yaşamının yanı sıra çeşitli bölgelere ayrılmış çeşitli adalar ile kesinlikle güzel bir oyun. Orada görülecek deniz buzu, yükselen deniz fenerleri ve kumlu palmiyeler var. Oldukça güzel!

Denizleri tüm tuhaf sakinleri, balık insanları ve olta balıkçıları için tekrar düzgün bir şekilde güvenli hale getirmek için tüm güzel ve vahşi deniz canavarlarının yanı sıra korsanlar ve korsanların da dövülmesi gerekmiyor elbette.

Sail Forth, bir ses sanatçısı ve bir çift yazarın katkılarıyla bir programcı/tasarımcıdan oluşan küçük bir ekip olan Festive Vector tarafından yapılmıştır. Daha fazla bilgiyi sailforth.com’da bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

OKU  Xbox, Microsoft Rewards Görevlerinde Değişiklik Yapıyor

Sail Forth’u Epic Games’te bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Buhar (yeni sekmede açılır) 20 dolar için. Bana oldukça iyi bir Steam Deck oyunu gibi görünüyor ve bazı raporlar bunun iyi çalıştığını söylüyor, ancak henüz resmi olarak onaylanmadı. Bazı ekran görüntülerini ve gifleri kapatalım, olur mu?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.