Moda

Julia Roberts, George Clooney’nin yüzüne sıvanmış özel dikim bir elbise giydi.

Julia Roberts, George Clooney'nin yüzüne sıvanmış özel dikim bir elbise giydi.

Hiç biriyle o kadar harika bir arkadaşlığınız oldu mu ki, her yerinde onun yüzü olan bir elbise sipariş ettiniz mi? Yoksa bu sadece bir Julia Roberts olayı mı?

Hafta sonu Washington DC’de düzenlenen 45. Yıllık Kennedy Center Onur Ödülleri’nde, Oscar ödüllü oyuncu, en iyi arkadaşı George Clooney’nin yüzünün fotoğraflarıyla kaplı bir elbise giymişti. Clooney, etkinlikte onurlandırılanlardan biriydi, bu yüzden sanırım mantıklı geliyor.

Küçük kuyruklu tam bir etekle bedene oturan bir numara olan elbise, Kreatif Direktör Jeremy Scott tarafından özel bir Moschino tasarımıdır. Baskı, Clooney’nin hem kariyerinin ilk yıllarından hem de gençliğinden yıllar boyunca çeşitli görüntülerini içeriyor. O Günler ve son zamanlarda – altın çerçeveli bazı fotoğrafları bile tanıyabilirsiniz.

Roberts, Clooney’nin yüz elbisesini siyah kısa bir ceketle şekillendirdi ve Clooney saçlarını ortadan ayırarak açık tuttu. Minimal makyaj yaptı ve bunun yerine elbisenin ağır yükünü Clooney’lerin yapmasına izin verdi.

İşte stilist Elizabeth Stewart’ın Instagram profili aracılığıyla tüm tuhaf görkemiyle:

Instagram içeriği

Bu içerik, kaynaklandığı web sitesinde de görüntülenebilir.

55 yaşındaki Julia Roberts, eşi Daniel Moder ile etkinliğe katılırken Clooney, eşi Amal Clooney’nin koluna girdi. George, Gladys Knight, U2, Amy Grant ve Tania León ile birlikte Amerikan kültürüne yaptığı katkılardan dolayı onurlandırıldı.

Roberts ve Clooney, aşağıdakiler de dahil olmak üzere birçok filmde birlikte rol aldılar: Okyanusun Onbiri ve bu yılın cennete giriş bileti. Şimdi sadece bilmek istiyorum: Roberts ne zaman yüzünü kapatan bir elbise giyecek? dikkat çeken tepe Costar Hugh Grant mi?


OKU  Pamela Anderson transparan toga tarzı elbisesiyle bir Yunan tanrıçasına benziyor.
İlgili yazılar
Moda

Amal Clooney, Bridalcore'u George'la İtalya'daki randevu gecesi görünümüne dönüştürdü

Moda

George Clooney, Amal Clooney'ye kırmızı halıda elbisesiyle yardım etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir