Oyun Haberleri

Kaos Kapısı – Daemonhunters, yeni düşmanlar ve ekipmanlarla ücretsiz bir güncelleme alıyor, görünüşe göre daha fazla DLC ile dalga geçiyor

Kaos Kapısı – Daemonhunters, yeni düşmanlar ve ekipmanlarla ücretsiz bir güncelleme alıyor, görünüşe göre daha fazla DLC ile dalga geçiyor

2022’de piyasaya sürülmesinden bu yana, sıra tabanlı taktikler acımasız Warhammer 40,000: Chaos Gate – Daemonhunters ile yüzleşiyor ve bir dizi ücretsiz güncelleme aldı ve bu ay bir tane daha çıkacak. Bu güncelleme Tainted Sons adında bir düşman yumurtlama grubu, kuşatma altındaki Gri Şövalyeler için üç yeni savaş teçhizatı ve iki warp dalgalanma olayı daha ekleyecek olsa da, resmi Daemonhunters YouTube kanalındaki en son video farklı bir şeyle dalga geçiyor gibi görünüyor.

Yukarıda gömülü olan video, Büyük Usta Havlik adlı birinin kampanya sırasında geminize katılan NPC’lerden biri olan Engizisyoncu Vakir’e “Ne bulduğunu sanıyorsun?” diye sorduğu bir aktarım olarak sunuluyor. Imperium’un cellatları Officio Assassinorum’u temsil eden ve bize bir ipucu veren, arkasında bir hançer bulunan bir kafatası sembolü tarafından işaretlenmiştir. Belki de kadromuza bir suikastçı ekleyen bir genişleme paketi alırız? Ya da sinsi katillerden oluşan bir ekiple görevler yapmamıza izin mi vereceksiniz? Yakın zamanda Daemonhunters’a dokuz gizli başarının eklenmiş olması, önemli bir şey olabilir.

Gri Şövalyeler kesinlikle yardım alabilirdi. Daemonhunters harika bir taktik oyunu ama affetmez. Efsanevi bir yana, zorluğu Ruthless’a kadar yükseltme zahmetine asla girmedim ve önceki DLC, Duty Eternal, bunu daha da zorlaştırdı. Dishonored ama 40K gibi gizli bir oyunda bir İmparatorluk suikastçısı oynamayı sevsem de, onların Daemonhunters’a eklenmesiyle yetineceğim.

Bu arada, Güncelleme XIII, bir sürü can puanına sahip yeni bir düşman grubu ve saldırıya uğradıklarında onlara %15 mutasyona uğrama şansı veren bir nimet getirecek. Yine de Tainted Sons’un zırhı ve direnci düşük olacak, bu yüzden çok korkunç bir şeye dönüşmeden önce onları hızla alt edebileceğiz. Üç yeni düşman içerecekler: Cinleri güçlendiren Nurgling sürüleri, mevcut üremelerde de görünebilen veba cerrahları ve yaklaşan herkesi hareketsiz kılan sümüksü Nurgle Canavarları.

Yeni warp dalgalanmaları, müteakip üç turda kafirlerin yakındaki düşmanlara üç can puanı vermesini sağlayan Generous Effusions ve haritadaki her düşmanı mutasyona uğratan Roiling Mutations’dır. Tüm bunlarla savaşmak için Gri Şövalyeler, 10 kareye kadar uzağa tasfiye etmek için tek bir düşmanı hedefleyen ve siperi görmezden gelen bir tasfiye kafatasına, bir hedefin yeniden yükleme yeteneğini (veya iki tane olan dretnot durumunda yeteneklerini) gerçekleştirmesine izin veren bir otomatik yükleyici kafatasına ve kanamaya neden olan rad bombalarına sahip olur. Güncelleme 25 Temmuz’da yayınlanacak, İmparator hepimizi korusun.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Tales of Symphonia Anime YouTube'da Yayında