Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #757: 16 Temmuz Pazar

Today

Her Wordle oyununu bir kazanana dönüştürün, tahmin oyununuzu geliştirin veya kendinize yardım eli uzatmak için bugünün ipucunu kullanın. Nasıl oynamak istersen, 16 Temmuz (757) oyununun cevabı da dahil olmak üzere ihtiyacın olan tüm bilgileri hemen aşağıda bulacaksın.

Bugünün Wordle yanıtının ilk harfini erkenden ele geçirmek kesinlikle yardımcı oldu, ancak sahip olduğum en büyük ipuçları, geriye kalan birkaç mektuptan ziyade elediğim mektuplardan geldi. Sonlara doğru biraz endişe verici olsa da, tatmin edici bir Wordle oyunu olduğu ortaya çıktı.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

16 Temmuz Pazar için bir Wordle ipucu

Bugünün Wordle’ını çözmek için değerli taşlar düşünmeniz gerekecek, ancak bu parlak kayanın doğal olarak sarıdan soluk maviye kadar herhangi bir renkte görünmesi yararsız olabilir. Kasım ayı bebekleri bunu doğum taşı olarak alacak. Bulunacak iki farklı sesli harfin yanı sıra nadir bir ünsüz vardır.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’u alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle kazanma serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Eşsiz ünlüler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımına sahip bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Zaten elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  EVE Online, 20. yıl dönümünü bir havai fişek gösterisi ve ücretsiz bir genişletme ile kutluyor

Neyse ki, gece yarısına kadar tamamlanmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#757 Wordle cevabı nedir?

Başka bir galibiyet mi? Tabii neden olmasın. 16 Temmuz (757) Sözünün Cevabı TOPAZ.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı harika fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 15 Temmuz: KOCAKARI
 • 14 Temmuz: ARKADAŞ
 • 13 Temmuz: MAVNA
 • 12 Temmuz: WHIRL
 • 11 Temmuz: TOPRAK
 • 10 Temmuz: ÇILGINLIK
 • 9 Temmuz: GİRMEK
 • 8 Temmuz: ÇÖMELMEK
 • 7 Temmuz: TATLI ÇÖREK
 • 6 Temmuz: RÜZGARLI

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın güçlü bir kelime ile başla ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  İlk yılında Apple'ın Vision Pro kulaklığını satın almak beklenenden daha zor olabilir

Bir sonraki tahmininizin, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak ve aynı zamanda bugünün cevabında yer almayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak ilkini tamamlamasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.