Oyun Haberleri

Kemer bağlamak! Görünüşe göre WoW’un ejderha sürüşü Azeroth’un geri kalanına gidiyor

Dragonriding

Yama 10.1.5 için PTR geliştirme notları düştü (yeni sekmede açılır)ve yeni Evoker uzmanlığı doğal olarak tüm ilgiyi üzerine çekerken, oyun deneyiminde uyumamanız gereken bir sürü başka güçlendirme var.

En heyecan verici haberler, Wowhead’deki kararlı veri madencilerinden geliyor. Morgan Day ile yapılan geçmiş bir röportajdan biliyor olsak da (yeni sekmede açılır) Dragonriding’in “kalmak için burada” olduğunu, mevcut PTR yapısından büyük bir başarı ve animasyon listesi çıkarıldığını ve eski dünya Dragonriding’in hemen köşede olduğunu öne sürüyorlar. (yeni sekmede açılır).

Ejderha gliflerimi maksimuma çıkarır çıkarmaz altın denemelerini tamamladım, bu yüzden düzinelerce yeni yarış olasılığı beni tekrar dizginlerin arkasına geçmek için başımı döndürüyor. Koleksiyonerler ayrıca 100’den fazla bineğin Dragonriding sistemiyle uyumluluk güncellemeleri aldığını ve Dragon Isles’ın hem içinde hem de dışında parlak statü sembollerinizi kullanmanıza izin verdiğini duymaktan memnun olacaklar.

Bu eklemelerin 10.1.5 Yaması’nda mı yoksa daha sonraki bir tarihte mi olacağı doğrulanmadı. Biz de dahil olmak üzere oyuncuların ne kadar gürültülü olduğunu düşünürsek (yeni sekmede açılır)– Dragonriding’i ortalıkta tutmak hakkında, Blizzard’ın daha büyük bir tantana çıkaracağını düşünürdünüz. Gelecekteki bir duyuru için sır saklıyor olsalar da, veri madenciliği bu noktada oyunun yama döngüsünün kabul edilen bir parçasıdır – öyleyse neden geri çekilelim?

Diğer güncellemeler, binicilik becerilerinizi öğrenmek için binicilik eğitmenlerine gitme ihtiyacını ortadan kaldırmayı içerir. Bunun yerine, uygun seviyelerde her zamanki seviye atlama bonuslarınızın bir parçası olarak bu becerileri ücretsiz olarak alacaksınız. Bu, maliyeti yıllardır önemli olmasa bile destansı bineğiniz için altın biriktirdiğiniz günlerde tabuta çakılan son çivi görevi görür. Bir parçam, türün rahatlık yönündeki trendinde mantıklı bir sonraki adım olsa da, binicilik becerisi eğitmenlerinin terk edilmiş NPC’ler listesine katılmasına üzülüyorum.

Müttefik ırklar için planlanan başka bir büyük değişiklik daha var. Önceden, Lightforged veya Mechagnomes gibi yarışların kilidini açmak, görev dizilerini ve minimum itibar gereksinimlerini tamamlamak için eski içeriği kemirmek zorundaydınız. Şimdi tek ihtiyacın olan seviye 40 veya daha yüksek olmak. Bu kadar. Bu kilit açma rotaları, eski görev dizilerini yapmak için uygun bir neden sunsa da – beni daha önce kaçırdığım bir görev zinciri olan Legion’s Argus’u deneyimlemeye teşvik ediyor – bu, büyük bir yaşam kalitesi artışı.

OKU  Pokemon Scarlet ve Violet Arven ve Mabosstiff, Simpsons tarzı bir makyaj yapıyor

Rağmen Activision Blizzard’ın yetenek kanadığı haberleriyle ilgili (yeni sekmede açılır) talihsiz ofise dönüş çalışma politikaları nedeniyle, Dragonflight’ın geleceği şimdilik parlak görünüyor. Gelecek güncellemeler için ekibin rüzgarı kanatlarının altında tutup tutamayacağını görmemiz gerekecek.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.