Moda

Kim Kardashian şeffaflığın yeni sınırını benimsiyor: şeffaf deri

Kim Kardashian şeffaflığın yeni sınırını benimsiyor: şeffaf deri

Saf evrene yeni bir konsept getirmeyi Kim Kardashian’a bırakın: şeffaf deri takım elbise. Reality TV yıldızı ve SKIMS’in kurucu ortağı, 25 Nisan Salı günü New York’ta düzenlenen Time 100 Zirvesi’ne konuk olmak için sırf fildişi bir pantolon giymişti.

Kendisiyle sık sık çalışan Rick Owens tarafından tasarlanan Kim’in takım elbisesinde derin cepli, şeffaf fildişi deri uzun çizgili bir ceket bulunuyor. Altına opak fildişi bandeau bir üst giymişti. Görünümünü hafif bol paçalı uyumlu pantolonlarla tamamladı. Kim takım elbiseyle uyumlu gümüş saplama küpeler, gümüş bir kolye ve topuklu ayakkabılarla aksesuarlandı.

Koyu kahverengi saçlarını Spice Girls’ten ilham alan bir topuz yapmıştı ve iri parçalar yüzünün etrafında sallanıyordu. Makyaj için uzun kirpikler, pembe yanaklar ve pembe parlak bir dudak seçti.

Barış işareti parmağındaki yara bandı mı?

raymond salonu

Time 100 iş Zirvesi’nden Poppy Harlow’a, “Benim için, şekillendirici giymeyi sevdiğim ve cilt tonuma uyan bir renk tonu olmadığı gerçeğine bir çözüm arıyordum,” dedi Poppy Harlow’a , CNN’e göre. Kim Kardashian ayrıca SKIMS’i kurmadan önce şekillendirici giysisini çay poşetleri ile boyadığını iddia etti, bu kulağa çok gibi gelebilir, ancak bu onun güzellik adına gittiği en aşırı uzunluk değil. Bu, bir zamanlar daha genç görünmesi için kaka yiyeceğini söyleyen kadın!


Daha çok moda yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Hailey Bieber'ın korseli Mugler mini elbisesi tüm detaylarıyla dikkat çekiyor.
İlgili yazılar
Moda

Margot Robbie'nin en yeni Barbie elbisesinin kopyası, basın turundaki en iyi görünümü oldu

Moda

Ryan Gosling'in Barbie İlk Gösterim Kolyesi bugün göreceğiniz en sevimli şey

Moda

Emma Watson, 2017 Güzel ve Çirkin promosyon elbisesini yeniden giydi

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir