Oyun Haberleri

Eğer siz de benim gibi canavar Baldur’s Gate 3 koleksiyoncu sürümünü kaçırdığınız için üzgünseniz, Larian yakında çıkacak büyük kutulu ‘Deluxe’ sürümüyle sizi karşılıyor.

Dough Spectrum 4K

Larian, Baldur’s Gate 3’ün PC, PS5 ve Xbox’ta 80 dolarlık fiziksel Deluxe Edition sürümü için ön siparişleri açtı. Yeni versiyon, oyunun ve film müziğinin disk kopyalarının yanı sıra çıkartmalar ve poster gibi çeşitli “duygular” ile birlikte geliyor; hepsi geçmiş yılın büyük PC kutuları gibi hissettiren muhteşem bir geri dönüş kutusunda. Deluxe Edition’ın 2024’ün ilk çeyreğinde piyasaya sürülmesi bekleniyor.

2014’te Dragon Age: Inquisition’ın korkunç “Inquisitor’s Edition”ı beni sonsuza dek haşlamıştı⁠—Ben sadece bir çocuktum! Bir grup ucuz plastik saçmalıktı! Tanrı BioWare’i affedebilir ama ben etmeyeceğim. O zamandan beri video oyunu koleksiyoncu sürümlerinin ön siparişini vermekten kaçındım.

Baldur’s Gate 3’ün tüm zamanların yeni favorim olabileceğini, tam da mondo-canavar koleksiyoncu baskısının (dev Illithid heykeliyle tamamlanmış) dört haneli fiyat etiketlerine hakim olmaya başlamasıyla birlikte bu durum beni kıçımdan ısırdı. eBay. Bu yeni Deluxe Sürüm, ilahi bir müdahale gibi hissettiriyor⁠—Kurtuldum! Kitap raflarıma koyabileceğim daha salak şeyler.

Deluxe Sürüm, Divinity temalı öğeler ve dijital sanat kitabı gibi önceden var olan Digital Deluxe güzellikleriyle birlikte gelir, ancak biz tam kapsamlı klasik PC büyük kutu hissi için buradayız. Bir Mind Flayer posteri, Flaming Fist ve Absolute yamaları, sınıf ve grup logolarını içeren 32 çıkartmanın yanı sıra hem oyunun hem de oyun müziğinin fiziksel disk kopyalarına sahip olacaksınız.

Benim için en büyük çekicilik ise sevgili eski dostum kumaş haritasıdır. Oyun içinde hiç görülmedi, ancak Baldur’s Gate 3’ün sanat kitabında aslında Baldur’s Gate 1 ve 2’dekilerin tarzında yapılmış berbat bir dünya haritası var ve her konumun küçük karikatürleri Dungeon Master’s Guide tarzı boyadan fırlıyor. ve-parşömen arazi. Tanınmış bir kumaş haritası meraklısı olarak bu benim için çok büyük bir katma değer.

Bu makaleyi yazmayı düşünmeden önce hemen bir ön sipariş aldığıma inansanız iyi olur, ancak muhtemelen arz konusunda endişelenmenize gerek yok; bunların ön siparişler olduğu göz önüne alındığında, Larian muhtemelen büyük bir talebi buna göre ayarlayabilir. 2024’ün ilk çeyreğinin yerine getirilmesi için gereken süre, herhangi bir gecikme olmadığı sürece bunları önümüzdeki Mart ayı sonuna kadar aktif olarak göreceğimiz anlamına geliyor.

OKU  Steam, Valve'ın müşteri gizliliği yaklaşımıyla "uymadığını" söylediği bir Google aracını kaldırıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.