Oyun Haberleri

Bu devasa Tiny Tina’s Wonderlands modu, kulağa neredeyse tamamen farklı bir oyun gibi geliyor

Bu devasa Tiny Tina's Wonderlands modu, kulağa neredeyse tamamen farklı bir oyun gibi geliyor

Borderlands yan ürünü Tiny Tina’s Wonderlands (yeni sekmede açılır) oldukça iyi bir nişancıdır. Ama “Bunu isterdim ama farklı” diye düşündüyseniz, büyük Harikalar Diyarı Redux (yeni sekmede açılır) mod tam aradığınız şey olabilir.

GamesRadar tarafından tespit edildi (yeni sekmede açılır), Wonderlands Redux, oyuncuların Harikalar Diyarı’nı ele geçirmeye çalışan tehlikeli “Eski Hedeflere” karşı darbeler gerçekleştirmek için efsanevi suikastçı Athena’nın yerine geçtiği ücretsiz bir moddur. Ama ateş edilecek bir avuç yeni şeyden daha fazlası. Wonderlands Redux, bir yığın yeni öğe ve nadirlik, çift zıplama ve atılma yetenekleri ekler ve etkileyici bir dizi değişiklik, denge ince ayarı ve yaşam kalitesi değişikliği yapar.

Wonderlands Redux aslında birkaç hafta önce, 15 Nisan’da Nexus Mods’ta yayınlandı ve bir hit gibi görünüyor: Sadece iki hafta içinde şimdiden yaklaşık 30.000 kez indirildi. Oyuncular da gerçekten şu ana kadar kazıyor gibi görünüyor. Steam’deki bazı kişiler çökmeler ve diğer tuhaflıklar ile ilgili sorunlar bildirdiler, ancak çoğunlukla yanıt çok olumlu görünüyor. Hatta bazı oyuncular, Tiny Tina’s Wonderlands’e yeni gelenlerin vanilya oyununu atlayıp doğrudan Redux’a gitmelerini tavsiye ediyor. (yeni sekmede açılır).

“Yeni Redux harika,” Pp-lütfen (yeni sekmede açılır) yazdı Oyun çok daha yumuşak hissettiriyor. Bahsettiğiniz gibi, özellikle hareket. Redux, bu oyunu yeniden oynanabilir hale getirdi.”

Goldfishie17 “Redux benim için TTWL’ye yeni bir soluk getirdi” (yeni sekmede açılır) söz konusu. “Profilimi taşıdım ve tasarruf ettim, tamamen yeni başladım, tüm hafta sonu oynadım ve dün gece oyun bitirmeye başladım. Bol bol eğleniyorum.”

Addledwino, “Vanilya oyununu gerçekten beğendim, ancak Redux’taki değişiklikler inanılmaz,” dedi. (yeni sekmede açılır) yazdı “Gearbox’ın bu modlayıcıları kiralaması gerekiyor.”

Farkında olunması gereken bir şey – ve geliştiriciler bunu kırmızı bir metinle, tamamı büyük harflerle “Önemli uyarı” mesajıyla vurguladılar – Wonderlands Redux’un Tiny Tina’s Wonderlands’in “bağımsız bir revizyonu” olduğudur. Bu, diğer modlarla birlikte çalıştırılmaması gerektiği anlamına gelir, bu modlar ne değiştirirse değiştirsin ve aslında geliştiriciler, yüklü diğer modları içeren herhangi bir geri bildirim veya hata raporunun göz ardı edileceğini söylediler.

OKU  Starfield Rastgele Yöntemsel Olarak Oluşturulmuş Görevler İçerecek

Wonderlands Redux, bu mod ekibinin kutudaki ilk vuruşu değil, bu neden bu kadar iyi olduğunu açıklayabilir: Daha önce Borderlands 3 Redux’u piyasaya sürmüştü. (yeni sekmede açılır) 2022’de mod, ki bu da çok popüler – ancak bu yeni sürümle yakında aşılabilir. Wonderlands Redux ile ilgili gelecekteki haberleri takip etmek için, ekiple birlikte takip edebilirsiniz. twitter (yeni sekmede açılır). “Ana değişikliklerin” tam listesi aşağıdadır.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.