Oyun Haberleri

Bu şık görünümlü Hellboy roguelike’si 4 Ekim’de piyasaya sürülecek

Bu şık görünümlü Hellboy roguelike'si 4 Ekim'de piyasaya sürülecek

Hellboy Web of Wyrd’in çıkış tarihi doğru olduğundan, büyük kırmızı adam Hellboy’un yerine geçerek aksiyona hazır olun: 4 Ekim 2023. Çıkış tarihi fragmanı bu hafta geliştirici Upstream Arcade ve yayıncı Good Shepherd Entertainment tarafından yayınlandı. ve açıkçası bu oldukça heyecan verici.

İlk olarak geçen yıl duyurulan Web of Wyrd, birkaç özelliğiyle dikkat çekiyor: Öncelikle, dizinin yaratıcısı Mike Mignola’nın izniyle ve onun bir hikayesi kullanılarak yapılmış olması. İkincisi, Hellboy’un sesi olarak merhum büyük Lance Reddick’in rol alması.

Hellboy çizgi romanlarının uzun süredir tutkunu olan bizler için bu oyun gerçekten çok güzel bir şey: Gerçekten Mike Mignola’nın dünyasının gölge açısından zengin çizim stilini ve hareketli bir 3D dünyada karakter sanatını yakalamaya çalışıyor; diğer uyarlama gerçekten başarılı oldu. Bence bu son derece kayda değer çünkü uzun süredir hayranlar, Hellboy’u sunmayı vaat eden ancak çekiciliğin ne olduğunu gerçekten anlayamayan uyarlamalar nedeniyle sık sık yandı.

“1962 yılında okültist Pasquale Deneveaux tarafından inşa edilen Kelebek Evi, basit bir konuttan daha fazlasıdır; bir geçittir. Okült ley enerjileri üzerine inşa edilmiş, garip açıları ve Öklid dışı geometrileri, tek bir kötü amaç göz önünde bulundurularak tasarlanmıştır: kapıyı açmak. The Wyrd adlı korkunç ve büyüleyici bir boyuta açılan kapılar” Hellboy açısından zengin bir dil ve kesinlikle onu seviyorum.

Web of Wyrd, merkezinde büyük kırmızının yoğun dövüş stili bulunan, aksiyon açısından zengin bir dövüş oyunu olacak: Kötü adamı yumrukla, kötü adamı vur, kötü adamı daha büyük, daha ağır yumrukla yumrukla. Sizi pıtırtıları öğrenmeye, atlatmaya, savuşturmaya ve yumruk atmaya teşvik eden canavarlara karşı roguelike koşular sunmayı vaat ediyor.

Hellboy Web of Wyrd’ü resmi web sitesinde ve Steam’de bulabilirsiniz. Daha önce şık aksiyon nişancı oyunu West of Dead’i yapan Upstream Arcade tarafından geliştirildi.

OKU  Atomic Heart, PC'de Işın İzleme Desteği Olmadan Piyasaya Sürüldü

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.