Oyun Haberleri

Bugün Wordle: 6 Kasım Pazartesi için ipucu ve cevap #870

Today

İhtiyacınız olabilecek tüm Wordle yardımı için aşağı kaydırın. Her tahmini her gün geliştirmek için tasarlanmış genel ipuçlarımız, günümüzün oyununu biraz daha kolaylaştıracak bir ipucumuz ve elbette kazanmayı garanti etmeniz gerekiyorsa 6 Kasım (870) Wordle’ın cevabı var.

Wordle bana bugünkü oyunun cevabını olabildiğince çabuk vermeye kararlı görünüyordu. İlk iki tahminim isteyebileceğim tüm sarı ve yeşil harflerle doluydu ve bu, üçte galibiyetin sadece kaçınılmaz değil, aynı zamanda kolay olduğu anlamına geliyordu. Haftaya başlarken bundan daha iyisi olamaz.

Bugün Wordle: Bir ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Bugün Wordle: 6 Kasım Pazartesi için bir ipucu

Herhangi bir ticari takas (sanat, ipek, elma) veya herhangi bir mal veya hizmet için yapılan takas veya takas, bugünün cevabı kullanılarak anılabilir. Bu terim aynı zamanda yetenekli zanaatkarlar için de geçerli olabilir. Örneğin bir marangoz _____kişi olabilir.

Bugün Wordle’da çift harf var mı?

Hayır, bugünkü bulmacada çift harf yok.

Wordle yardımı: Wordle’ı her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaya karar verdiyseniz ancak nereden başlayacağınızdan emin değilseniz, ilk galibiyet serinize giden yolda size yardımcı olacağım. Bu hızlı ipuçlarıyla tüm tahminlerinizi değerlendirin ve Wordle kazananı olun:

 • İyi bir açıcı, yaygın olarak kullanılan ünlü ve ünsüz harflerin bir karışımına sahiptir.
 • Cevap aynı harfin tekrarını içerebilir.
 • Daha önce elediğiniz harfleri içeren kelimelerden kaçının.
OKU  Darkest Dungeon 2 v1.0 sürümüne ulaştı ve bugün Steam'de

Zamana karşı yarışmıyorsunuz, bu yüzden acele etmeye gerek yok. Aslına bakılırsa, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmak ve boş bir sonuçla karşılaşırsanız daha sonra tekrar dönmek kötü bir fikir değildir. Bazen bir süreliğine uzaklaşmak yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle cevabı

(Resim kredisi: Gelecek)

Bugünün Wordle cevabı nedir?

Haftaya galibiyetle başlayın. 6 Kasım (870) Wordle’ın cevabı: TİCARET.

Önceki Wordle yanıtları

Son 10 Wordle yanıtı

Önceki Wordle çözümleri, günümüzün Wordle’ına ilişkin tahminlerin ortadan kaldırılmasına yardımcı olabilir çünkü yanıtın tekrarlanma olasılığı düşüktür. Ayrıca günlük bulmaca çözme sürecinizi taze tutacak başlangıç ​​kelimeleri konusunda size bazı sağlam fikirler de verebilirler.

İşte bazı güncel Wordle yanıtları:

 • 5 Kasım: FİŞEK
 • 4 Kasım: Çılgınlık
 • 3 Kasım: şevk
 • 2 Kasım: DEĞİN
 • 1 Kasım: GÜRÜLTÜ
 • 31 Ekim: kasvetli
 • 30 Ekim: KASE
 • 29 Ekim: SAHTE
 • 28 Ekim: DUVARCI
 • 27 Ekim: SOYLU

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle tarafından her gün size sunulan beş kutudan oluşan altı sıra vardır ve günlük bulmacayı kazanmak için bunların arasında hangi beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Güçlü bir kelimeyle başlayın ALIVE gibi – ya da ortak ünsüzlerle birden fazla sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka bir kelime. Ayrıca kelimelere tekrar eden harflerle başlamaktan da kaçınmalısınız, böylece fazladan bir harfi onaylama veya eleme şansını boşa harcamamış olursunuz. Tahmininizi yazıp Enter’a bastığınızda hangi harflerin doğru, hangilerinin yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa bu harfin gizli kelimede olmadığı anlamına gelir. harfin kelimenin içinde olduğu ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. doğru harfi doğru yere getirdiğiniz anlamına gelir.

İkinci tahmininiz, ilk satırda gözden kaçırmış olabileceğiniz genel harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak birinciyi iltifat etmelidir; ancak bugünün cevabında bulunmayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmayı unutmayın. . Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanmanız yeterli olacaktır. Toplamda altı deneme hakkınız var ve yalnızca gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

OKU  Witcher 3 yönetmeni ve Cyberpunk yapımcısı yeni bir stüdyo kuruyor: "Giderek muhafazakarlaşan bir sektörde yıllarca çalıştıktan sonra, cesur ve etkili projeler yapmaya hazırız"

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız olursa bölümümüze göz atmaktan çekinmeyin. Kelime ipuçlarıve hangi kelimelerin daha önce kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme gidebilirsiniz.

Başlangıçta Wordle yazılım mühendisi tarafından tasarlandı Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham kaynağı oldu Wordle’a benzer oyunlar, günlük hileyi müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi New York Times’a yedi rakamlı bir fiyata satıldı. Elbette hepimizin yalnızca üç renkli kutularda iletişim kurması an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.