Oyun Haberleri

Elden Ring, Steam Kış İndirimi’nde ilk kez indirimde

Elden Ring, Steam Kış İndirimi'nde ilk kez indirimde

2022’ye hakim olan ve muhtemelen yılın evrensel oyunu olmaya en yakın olan oyun olan Elden Ring, anlaşılır bir şekilde henüz satışa çıkmadı. Ancak bugün büyük gün, çünkü FromSoftware’in destansı aksiyon-RPG’si Şubat ayında piyasaya sürüldüğünden beri ilk kez 2022 Steam Kış İndirimi’ne damga vurdu.

Elden Yüzüğü (yeni sekmede açılır) Steam’de şu anda normal fiyattan %30 indirimli ve fiyatı 42$/35£/42€’ya düşüyor. Tam oyunla birlikte dijital sanat kitabı ve film müziğini içeren Elden Ring Deluxe Edition da aynı miktarda indirimle 56$/46£/56€’ya ulaştı.

Bu, Kış İndirimi’nde bulacağınız en derin indirim değil, ancak Elden Ring’de şimdiye kadar görülen en büyük fiyat indirimi. Ve dürüst olmak gerekirse, yakın zamanda daha da düşmesini beklemiyorum. Elden Ring, kontrolden çıkmış bir başarı, ilk ruhlar ana akım bir hit olmayı seviyor ve DLC çıktığında iyi bir bahis – ve irade damla (yeni sekmede açılır)– popülaritesi bir kez daha artacak. Elden Ring kolayca 2023’ün en büyük oyunlarından biri olabilir (yeni sekmede açılır)Starfield ve Diablo 4 gibi kesin satış hitleriyle omuz omuza duruyor. FromSoft, gelecek yıl yapılacak bazı satışlarda fiyatı daha da düşük bir fiyata indirebilir, ancak kesinlikle buna gerek yok.

Elden Ring, Steam Kış İndirimi’ndeki en büyük isimlerden biridir, ancak tek değil: Bugün daha sonra paylaşmak üzere sezonun favori fırsatlarımızın bir listesini bir araya getiriyoruz ve bu arada tümüne göz atabilirsiniz. , store.steampowered.com’da büyük bir şey (yeni sekmede açılır). 2022 Steam Kış İndirimi 5 Ocak 2023’e kadar devam edecek.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  TSMC, ABD'li işçilere uzun vardiyalar beklemelerini veya başka bir iş bulmalarını söylüyor