Oyun Haberleri

Metroid Prime Dev, Remastered Versiyonunda Orijinal Kredileri Eksik Bırakarak ‘Yıkılsın’

Metroid Prime Dev Excluded Remastered

Retro Studios’taki eski bir geliştirici, yakın zamanda piyasaya sürülen sürümün bir yönüyle ilgili hayal kırıklığını dile getiriyor. Metroid Prime Yeniden Düzenlendi, orijinal geliştiricilerin kredi eksikliği hakkında yorum yapıyor. Remaster, bu ayın başlarında dijital olarak gölgelendi ve Şubat 2023’te Nintendo Direct’te gösterildi ve sunum bittikten sonra aynı gün yayınlanacağını duyurdu. Bu yeniden düzenleme, yalnızca dünyadaki en sevilen oyunlardan birini güncellediği için değil, çok fazla övgü topladı. metroid‘ın geçmişi değil, aynı zamanda görsel bir güncellemeden daha iyi hale getirmek için. Bununla birlikte, oyunun eski bir geliştiricisi oyunun bazı yönlerini eleştirdi. Metroid Prime Yeniden Düzenlendi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Bu eleştiriler, ilk ikisi için Retro Studios’ta programcı ve kıdemli oyun mühendisi olan Zoid Kirsch’ten geliyor. Metroid Prime oyunlar. Üçüncü oyun geliştirilirken stüdyodan ayrıldı ve 2021’de sektörden emekli oldu. Bugünlerde, üzerinde çalıştığı oyunların geliştirilmesiyle ilgili hikayeler paylaşıyor, örneğin oyunun altın madalya kazandıktan sonra hızlı çalışmasını tamamlaması gibi. Son dakikalara da yorum yaptı Metroid Prime Yeniden Düzenlendison jeneriklerde kendisini ve orijinal geliştiricileri dışlama uygulamasıyla ilgili hayal kırıklığını dile getiriyor.

İLGİLİ: Metroid Prime Remastered, Samus’un Yüzünü Değiştiriyor

Kirsch tarafından atılan bir tweet’te, yeniden düzenlemeye yardımcı olan stüdyoların sayısını takdir ederken belirtti. Metroid Prime, yeniden düzenlemenin oyunun orijinal kredilerinin tamamını içermediği için “hayal kırıklığına uğradı”. Oyunu olduğu gibi yapmak için pek çok insanla çalıştığını ve hepsinin dizide yer almayı hak ettiğini belirtti. Orijinalin çalışmasına dayandığını kısaca açıklayan tek bir kredi kartından daha fazlası olması gerektiğini hissetti.

OKU  Skyrim Oyuncusu Oyundaki En Az Yararlı Kılıcı Buldu

Nightdive Studios’taki bir geliştirici olan ModernVintageGamer de bu konudaki hayal kırıklığını dile getirdi. Nightdive’da üzerinde çalıştığı remaster’larla, diziye başlangıçta oyunda çalışmış olanları dahil ettiğini ve bazı durumlarda orijinal takımın yeniden düzenlenen ekipten önce göründüğünü belirtiyor. Kötü bir uygulama olarak geliştiricileri oyunun jeneriğinden hariç tutma fikriyle bitiriyor.

Bu uygulama, yıllar içinde piyasaya sürülen çeşitli remaster’larda yaygın bir sorun olmuştur. Geçen yıl, Bandai Namco’nun yayınladığı Pac-Man Dünya Yeniden PAC ayrıca orijinal geliştiricileri, oyunun orijinal personelinden biri tarafından eleştirilen jeneriğin dışında tuttu. Bu, bir yama görmekle sonuçlandı Pac-Man Dünya Yeniden PAC bu, orijinal kredileri oyuna geri ekledi. Görünüşe göre hayranlar Nintendo’nun aynı nezaketi takip etmesini istiyor. Metroid Prime Yeniden Düzenlendi ve orijinal kredileri oyuna yamalayın.

Metroid Prime Yeniden Düzenlendi Nintendo Switch’te mevcuttur.

DAHA: Metroid Prime Remastered’ın Kontrol Seçenekleri Hayranlar İçin Büyük Bir Nimet

Kaynak: Nintendo Life

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  PSA: Final Fantasy 14 Oyuncusu Warriors Kullanarak Potansiyel İstismarı Keşfediyor