Oyun Haberleri

Witcher 3’ün yeni nesil vajinaları gidiyor

The Witcher 3: Wild Hunt - Crones of Crookback Bog (pixellated)

CD Projekt, ayrıntılı vajinaların eklendiğini doğruladı (yeni sekmede açılır) Dişi canavarlar aslında bir hataydı ve kaldırılacak.

The Witcher 3: Wild Hunt’ta zaten çok fazla çıplaklık vardı, ancak Aralık ayında gelen yeni nesil güncelleme bahsi biraz yükseltti. Geçen hafta gördüğümüz gibi, hem Crones of Crookback Bog’a (insan formlarında) hem de Blood and Wine genişlemesinde ortaya çıkan vampir bruxae’ye güncellemede önemli ölçüde değiştirilmiş kasık bölgeleri verildi ve onları bir “Barbie bebeği durumundan” alıp Görünür labia ve güzelce şekillendirilmiş halk saçı ile tamamlanmış tam monty.

Değişiklikleri Reddit’te yayınlanan ekranlar sayesinde görebilirsiniz, bariz nedenlerden dolayı işteyseniz tıklamanızı önermem ve tamamen çıplaklık ile havalı değiller.

(Ya da, sanırım, M dereceli içeriğin uygunsuz olduğu düşünülen her yerde. Her neyse, muhakemenizi uygun gördüğünüz şekilde uygulayın.)

Son nesil Kocakarılar (yeni sekmede açılır):

Yeni Nesil Kocakarılar (yeni sekmede açılır):

Yeni görünümün The Witcher 3’ün yeni nesil güncellemesine dahil edilen birçok kullanıcı yapımı moddan birinin izniyle geldiğini tahmin ettik, özellikle de CD Projekt bunun farkında görünmediğinden: Stüdyo Kotaku’ya söyledi. (yeni sekmede açılır) Yeni ve geliştirilmiş grafiklerin “incelendiğini ve önümüzdeki günlerde daha fazla bilgiye sahip olacağını” keşfettikten kısa bir süre sonra. Elbette, daha sonra hatalar yapıldığını ve değiştirileceğini doğruladı.

CD Projekt yaptığı açıklamada, “Söz konusu dokular, yayın sürümünde bulunan istenmeyen bir sonuçtur.” Dedi. “Bu, ele almak için çalıştığımız bir şey.”

Hepsi bana biraz fazla pişmiş görünüyor. CD Projekt hiçbir zaman çıplaklık konusunda utangaç olmadı (en azından iş kadınlara geldiğinde—ortalıkta dolaşan erkek karakterler hatırlamıyorum. doğalgörünüşe göre öyle olmasına rağmen tartışıldı (yeni sekmede açılır) bir noktada) ve bu oldukça küçük bir ince ayar gibi görünüyor: Hâlâ çıplaklar, sadece biraz daha detaylılar. İniş pisti kaplaması belki biraz çağ dışı olabilir, ancak modlar bunun için var, değil mi? Geralt’ın yeni saç modelleri var (yeni sekmede açılır)sonuçta, neden Ormanın Hanımları olmasın?

OKU  Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #813: 10 Eylül Pazar

Ne yazık ki, CD Projekt vajinaya geri dönme gerekçesi hakkında yorum yapmayı veya değişikliğin ne zaman yapılmasını beklediğini söylemeyi reddetti. Yeni performans yamaları üzerinde çalıştığını ayrıca doğruladı. (yeni sekmede açılır) oyun için ise CPU çekirdeği kullanımını, DirectX 12 kararlılığını, ışın izlemeyi, ufuk tabanlı ortam perdelemesini ve kilitlenme sorunlarını iyileştirmeyi hedefliyordu.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.