Oyun Haberleri

Hogwarts Legacy’de sesimle büyü yapmak çok aptalca, biraz havalı

Hogwarts Legacy tips - Professor Fig and the student

Bugün, Harry Potter dünyasında muhtemelen berbat bir büyücü olacağımı öğrendim. Uçan süpürgeler kadar çekici ve kaymakbirası sesleriyle kendimi boşa harcamama rağmen, ne yazık ki birinci adımda başarısız olurum: büyüyü doğru söyle. Sesinizle büyü yapmanıza izin veren yeni bir Hogwarts Legacy modunu deniyorum ve bu, telaffuz konusunda gerçekten titiz.

Tıpkı ABC Ailesi’nde, VoiceSpells modunda tekrar tekrar çaldığı için beynimde sonsuza kadar takılıp kalan Harry Potter’daki Hermoinie gibi. (yeni sekmede açılır) çünkü Hogwarts Legacy bana “bu LeviosaLeviosaaaaaa değil (yeni sekmede açılır)Goblinler beni baltalarla delerken bilgisayarımın başına oturup çaresizce mikrofona “Confringo” diye bağırırken, Ron için hissettim.

İlk başta, tanınmayan her komut için içgüdüsel olarak modu (Windows’un mevcut ses tanıma sistemlerine bağlanarak çalışır) suçladım, ancak diğer büyülerde yeterince tutarlı bir şekilde çalıştı ki, kendi “Leviosa” anımı yaşadığımı düşünüyorum. Sözlerimi mırıldanma eğiliminde olduğumu biliyorum, ancak kendimi dinlemek ve ne kadar tembelce söylediğime bağlı olarak söylediklerimin kulağa daha çok “Cnfrengo” veya “Kafrego” gibi geldiğini kabul etmek zordu. Yavaşladığımda, bir vuruş yaptığımda ve tüm kelimeyi ürettiğimde, gerçekten çok iyi çalışırdı. Hatta ikinci denememde çalışmak için öldürücü lanet Avarda Kedavra’yı bile aldım.

Vasat büyü yapma becerilerimi aşağıdan izleyin (ve videoyu görüntülemekte sorun yaşıyorsanız, işte onu izlemenin başka bir yolu (yeni sekmede açılır)).

Muhtemelen dövüş için kullanmak istemeyeceğiniz kadar gecikme var, ancak günlük Hogwarts bulmaca çözme için buna yaslandığını kesinlikle görebiliyorum. Sesli komutlar normal kontrollerinizle bir arada bulunur, böylece siz de manuel olarak büyü yapabilirsiniz. Mod, tuşlara basmak için belirli sözcükleri dinleyen gerçekten küçük bir uygulama olduğundan, Hogwarts Legacy dizininizle de uğraşmak zorunda değilsiniz.

Yine de garip bir şey: mod, Nexus Mods’un antivirüs taramaları tarafından işaretlendi ve doğrudan siteden indirilemiyor. Nexus’un belirttiği gibi (yeni sekmede açılır), bu otomatik olarak modun bir virüs içerdiği anlamına gelmez, ancak Nexus’un güvenli olduğunu garanti edemeyeceği anlamına gelir. Modu, mod oluşturucunun sayfada bağlantı verdiği üçüncü taraf bir site aracılığıyla indirdim ve güvenli olduğunu garanti edemesem de, çalıştığını ve Windows tarafından kötü amaçlı olarak işaretlenmediğini veya göze çarpan herhangi bir şey yapılmadığını söyleyebilirim. bilgisayarıma zarar (henüz). Yani riski size ait olacak şekilde indirin!

OKU  Firaxis, XCOM direktörü Jake Solomon ayrılırken yeni Civilization oyununu duyurdu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.