Oyun Haberleri

Yeni Layers of Fear’ın 11 dakikası tüm gösterişli, ürkütücü UE5 grafik teknolojisini gösteriyor

Yeni Layers of Fear'ın 11 dakikası tüm gösterişli, ürkütücü UE5 grafik teknolojisini gösteriyor

Bloober Team’in boya-korku yığını Layers of Fear (kızlık soyadı Layers of Fears) (yeni sekmede açılır)) Haziran’da çıkıyor, ancak stüdyo ondan önce ıslık çalmak için 11 dakikalık bir oyun fragmanı yayınladı. Orijinal iki Layer of Fear oyununun (artı DLC’sinin) bir derlemesi ve “yeniden tasavvuru” olan Bloober Team, “tüm seriyi kapsayıcı bir anlatı oluşturan” bir “taçlandıran çalışma” vaat ediyor. Öyleyse hiçbir şey çok yüce değil.

Bu şimdiye kadar gördüğümüz en uzun oynanış sekansı ve Bloober’ın “Lumen, Ray Tracing, HDR, hacimsel aydınlatma ve Niagara” gibi orijinal oyunların bu yeni versiyonuna eklediği sayısız grafik fırfırlara kapsamlı bir bakış sağlıyor. “. Niagara, Unreal Engine 5’in süslü sıvı simülasyon teknolojisinin adıdır (aslında fragmanda o kadar çok sıvı simülasyonu olmamasına rağmen, ne oluyor ki) ve Lumen, oyunun fenerini yapan teknoloji olan aydınlatma ve yansıma sistemidir. parlak

Bloober Ekibi, orijinal oyunların üzerinde “oyuncunun deneyimini yükselten ve genişleten yeni temel oyun mekaniklerinden” biri olarak adlandırdığı bu fener hakkında aslında oldukça yaygara koparıyor. “Oyunun hikayesinde gizlenen korkularla yüzleşmek için gerekli olacak” ve gerçekten de, oyuncuya fragmanda fenerle kendilerini nasıl savunacağını bildiren bir uyarı görüyoruz.

Bunun sadece düşmanlara ışık tutmak ve onları yok etmek anlamına mı geldiği yoksa gerçekten bir lambayla isimsiz korkuları kafanızın üzerinde parçalayıp parçalamayacağınızdan tam olarak emin değilim. Ama umarım ikincisi olur.

Layers of Fear, orijinal iki oyunun düz bir yeniden düzenlemesi/yeniden yapımı olmayacak. Tüm içeriklerini sunarken, aynı zamanda “ilk oyunun hikayesine alternatif bir bakış açısı” sağlayacak ve “The Writer’ın daha önce hiç anlatılmamış hikayesini tanıtacak” “The Final Note” adlı yepyeni bir bölüm ekliyor. , serideki her girişi birbirine bağlayan üzücü bir hikaye”.

Buradaki orijinal oyunların hiçbirine aşık olmadık. James Davenport, Layers of Fear incelemesinde orijinal %64’ü aldı (yeni sekmede açılır)ve Robert Zak, Layers of Fear 2’nin incelemesinde %57 puan alarak devam filmi için daha da düşük puan aldı. (yeni sekmede açılır). Belki de stüdyo son birkaç yılda bu kez başaracak kadar şey öğrendi, ancak oyun birkaç ay içinde çıkana kadar temkinli davranıyorum. O zamandan önce takip etmek isterseniz, Steam’de bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır) ve Epic Games Mağazası (yeni sekmede açılır).

OKU  Pokemon Scarlet ve Violet oyuncuları, vahşi Girafarig ile çıplak elleriyle savaşır.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.