Oyun Haberleri

Baldur’s Gate Gazetteer, Baldur’s Gate 3 maceralarınıza masaüstü D&D’de devam etmenizi sağlar ve onu hemen şimdi ücretsiz olarak alabilirsiniz.

The city of Baldur

Baldur’s Gate 3 size aynı şehirde geçen masa üstü Dungeons & Dragons oyunlarını oynama arzusu verdiyse, D&D Beyond size yardımcı olacaktır. Baldur’s Gate Gazetteer, coğrafyasından orada tapınılan tanrılara, barındırdığı karanlık sırlara ve karakter geçmişiniz için deneyimli yerel halkı daha iyi temsil eden yeni kurallara kadar Baldur’s Gate hakkında bilgilerle dolu bir dijital ektir.

D&D Beyond’a giderek tamamen ücretsiz olarak talep edebilir ve sitenin kullanışlı wiki benzeri düzenini kullanarak boş zamanınızda inceleyebilirsiniz.

(İmaj kredisi: Sahil Büyücüleri)

Gerçekten sağlam bir malzeme paketi. Önceden yazılmış bir macera içermez, ancak şehirde kendi hikayelerinizi yaratmanız için tonlarca yem vardır. Saf bir bilgiden daha fazlasının olması hoşuma gidiyor; ilgili istatistik blokları, haritalar ve rastgele tablolar içeriyor ve üzerine inşa edilebilecek birçok faydalı söylenti ve macera tohumu serpiştirilmiş.

Baldur’s Gate 3 bağlantısı da sandığınızdan daha güçlü. Bu Gazeteci ilk olarak Avernus’a İniş kampanya kitabında yer alıyordu. Baldur’s Gate’te bazı aksiyonlar içermesinin yanı sıra, kampanya aslında Baldur’s Gate 3’ün doğrudan bir ön bölümü olarak hizmet ediyor ve Elturel’in cehennem gibi düşüşünü oynamanıza, Karlach’ın savaştığı Kan Savaşı’nı deneyimlemenize, baş şeytan Xariel ile tanışmanıza ve Daha.

Bir kampanya olarak kusurları var; birkaç yıl önce baştan sona oynadığımda, farklı tarzlar ve tonlar arasında çok fazla atlama olduğunu, oldukça odaklanmamış buldum – ancak Baldur’s Gate 3’ü oynarken, etkinliklerinin çoğunun sona ermesine hoş bir şekilde şaşırdım. oyunun arka planına kadar.

Bu kulağa çekici geliyorsa, D&D Beyond’da Descent Into Avernus’u 30 $ karşılığında alabilirsiniz. Ancak kendi Baldur’s Gate kampanyanızı oluşturmak istiyorsanız bu Gazetteer’a kesinlikle hiçbir para ödemeden razı olmalısınız.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Vampire Survivors stüdyosu, 'yırtıcı olmayan' bir mobil geliştirici bulamadığını, bu yüzden işi kendisinin yaptığını söylüyor