Oyun Haberleri

Minecraft Oyuncusu Oyunda Adventure Time’dan Ağaç Ev Yapıyor

minecraft_adventuretime

Finn ve Jake’in ikonik ağaç evinin etkileyici bir rekreasyonu Macera zamanı bir reklam öğesi tarafından oluşturuldu minecraft oyuncu. İnanılmaz tasarım, en iyi modern çizgi filmlerin en tanınmış özelliklerinden birine saygı duruşunda bulunuyor.


Oyunun 2011’de piyasaya sürülmesinden bu yana, minecraft sevilen sandbox oyununa çeşitli farklı oyuncular getirerek her yıl inanılmaz miktarda büyüme yaşadı. Oynayanların çoğu, inşa etme ve keşfetme yoluyla kendi benzersiz deneyimlerini yaratarak oyunun izin verdiği özgürlüğü sever. Bütün bu yıllardan sonra, minecraft hayran yapıları, oyun topluluğunun en özel köşelerinden biridir ve oyuncuların gerçekten etkileyici şeyler yaratmak için yaratıcılık kaslarını esnetmelerine olanak tanır. Bazı oyuncular, en sevdikleri oyunlardan veya şovlardan diğer özellikleri oyun dünyasına getirmeyi seçer. minecraftve tam olarak bu Macera zamanı taraftar yapmaya karar verdi.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Stardew Valley Hayranı Minecraft’ta Willy’nin Mağazasını Yeniden Yaratıyor

Reddit’te TheTwoDust olarak bilinen sanatçı çalışmalarını paylaştı. minecraft alt düzenleme Finn ve Jake’in yaşadığı geniş ağaç ev, dizideki en önemli simge yapılardan biridir ve TheTwoDust, birebir aynısını yapmayı başardı. Herhangi Macera zamanı Fan, binanın ne olduğunu sadece hızlı bir bakışta tanıyabilecekti. Ev, bacayı çevreleyen bayrak ve tekneden sevimli evin temelinde yer alan küçük kulübe girişine kadar her şeye sahiptir.

OKU  Sony'nin prototip arabası, büyük bir reklam trendinin başlangıcı olabilir

TheTwoDust’un evi yeniden yaratmak için gösterdiği sabır, bu yapının en etkileyici kısımlarından biridir. Oyun zengin bir geçmişe sahiptir. minecraft hayranlar farklı medya kaynaklarından binaları yeniden yapıyor ve kararlı oyuncuların bazı yetenekli işçiliklerle hayata geçirebileceklerini görmek her zaman çok etkileyici. Bu yapılara harcanan zaman ve çaba inanılmaz ve sıfırdan tam bir rekreasyon yapabilmek inanılmaz bir başarı.

Oyunun küçük başlangıcından beri, Minecraft’ın tutkulu ve özverili topluluk, oyunun on yılı aşkın bir süredir gelişmesine yardımcı olan şeydir. Korumalı alan başlığı genişledi ve tişörtlerden popüler oyuncaklara kadar çeşitli farklı türde ürünler haline geldi ve bunun nedeni, oyun topluluğunun zaman içinde ona verdiği sevgi ve destek. Oyunun işçiliği ve inşa etmeyi teşvik eden oyun tarzı nedeniyle, minecraft piyasadaki en yaratıcı oyunculardan bazılarının sergilenmesine yardımcı oldu ve hayranların bundan sonra ne karar vereceğini görmek her zaman heyecan verici.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da mevcut.

DAHA: Minecraft Cüce Kalesinden Hala Ne Öğrenebilir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.