Oyun Haberleri

Suicide Squad: Kill the Justice League sonuçta çevrimdışı moda kavuşuyor, ancak bu mod çıkana kadar değil

Suicide Squad: Kill the Justice League sonuçta çevrimdışı moda kavuşuyor, ancak bu mod çıkana kadar değil

Suicide Squad: Kill the Justice League, belki de ilk göründüğünden daha iyi olabilir gibi görünmeye başlıyor, ancak benim ve diğer birçok kişi için bunun önündeki en büyük darbe, bağlantı gereksinimi: Oynamak için çevrimiçi olmanız gerekiyor. , kendi başınıza oynamak isteseniz bile. Payday 3 gibi oyunlardan öğrendiğimiz bir şey varsa, o da sunucuların buna ayak uyduramaması veya daha kötüsü tamamen çevrimdışı olması gerçekten baş ağrısı olabilir. Ve bu işin basit bir prensibi de var ki, beni asıl şaşırtan da bu. Kendi başıma oynamak için neden çevrimiçi olmam gerekiyor?

Neyse ki bu gereksinim lansmandan bir süre sonra ortadan kalkacak gibi görünüyor. Dün gece The Game Awards’ta yeni Suicide Squad fragmanının yayınlanmasının ardından Rocksteady temsilcisi Discord’da çevrimdışı modun lansman sonrası güncelleme olarak geleceğini söyledi.

(İmaj kredisi: Rockstead (Discord))

Rocksteady temsilcisi EpicYeti, “En son fragmanımıza ek olarak paylaşacak bazı haberlerimiz de var” diye yazdı. “Oyunculara ana harekatı internet bağlantısı olmadan deneyimleme seçeneği sunacak bir çevrimdışı hikaye modu eklemeyi planladığımızı onaylamaktan mutluluk duyuyoruz. Bu güncellemeyi 2024 yılında eklemeyi hedefliyoruz ve mevcut olduğunda daha fazla ayrıntı sunacağız. “

Suicide Squad oldukça açık bir şekilde çok oyunculu saçmalıklar için tasarlanmış gibi görünüyor, ancak tek başınıza da oynayabilirsiniz, karakterler arasında geçiş yapabilirsiniz (ya da gerçekten bunlardan sadece birini tercih ediyorsanız değiştirmeyebilirsiniz). Steam sayfası, “İster tek oyunculu ister çevrimiçi olarak en fazla üç arkadaşınızla birlikte olsun, oyuncular bu intihar görevini kendi yöntemleriyle üstlenebilirler” diyor; ancak çevrimdışı.

Bu, bu duyuruyu oldukça önemli kılıyor. Bunu almak için 2024’ün sonlarına kadar beklememiz gerekecek olması utanç verici (ve biraz da kafa karıştırıcı) ama en azından geleceğini biliyoruz ve belki biraz daha iyimserlikle oyun stüdyolarının başlayacağını ummaya bile cesaret edebiliriz. tek oyunculu kampanyaların çok oyunculu gereksinimlere sahip olmaması gerektiğinin farkına varmak. Elde taşınan PC oyunlarının yükselişe geçmesiyle birlikte Steam’de çevrimdışı olarak her zamankinden daha sık oturum açıyoruz.

Suicide Squad: Kill the Justice League 2 Şubat 2024’te çıkacak ve PC için Steam ve Epic üzerinden satışa sunulacak.

OKU  Elden Ring Oyuncusu Jöleler Hakkında İlginç Detaylar Keşfetti

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.