Oyun Haberleri

Minecraft Player, Spirited Away’e Dayalı İnanılmaz Binalar Yaratıyor

Minecraft Steve Studio Ghibli Spirited Away Chihiro Ogino

Bir adanmış minecraft oyuncu kısa bir süre önce sosyal medyayı kullanarak etkileyici bir binayı paylaştı. Ruhların Kaçışı. Tasarımları, bir başka hatırlatıcı görevi görür. Ruhların Kaçışıİlk çıkışından bu yana 20 yılı aşkın bir süredir içerik oluşturuculara ilham vermeye devam eden zamansız doğası.


Studio Ghibli’nin bir animasyon santrali olarak ünü büyük ölçüde 2001 yılına kadar izlenebilir. Ruhların Kaçışı dünyayı kasıp kavurdu. Uluslararası gişe hasılatı neredeyse 400 milyon dolara ulaştı ve onu on yılı aşkın bir süredir en çok hasılat yapan animasyon özelliği olarak pekiştirdi. Hit film, aynı zamanda, sanat eserlerinden oyun içi modellere kadar, yıllar boyunca hayran yapımı sayısız içeriğe de ilham verdi. minecraft binalar ve Ruhların Kaçışı-temalı adalar Hayvan Geçişi: Yeni Ufuklar.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Hayranı Muhteşem Köy Piksel Sanatı Yaratıyor

Böyle bir yaratım, etkileyici görünen bir oluşturmayı başaran Reddit kullanıcısı koyunishhusker tarafından az önce paylaşıldı. minecraft hamama dayalı bina Ruhların Kaçışı. Çok katlı mekan, çeşitli ruhların enerjilerini yenilemek için geldiği ikonik Studio Ghibli filminin ana mekanı olan Aburaya’ya oldukça yakın görünüyor. Yaratıcı, tasarımın sıfırdan inşa edilmesinin yaklaşık bir hafta sürdüğünü söyledi.

Hamamı Spirited Away’den inşa ettim! Minecraft’tan

OKU  Electronic Arts Titanfall 3'ü iptal etmedi, Respawn iptal etti ve altı ay boyunca EA'ya bile söylemedi

Pek çok hayran, hafta sonu Reddit’te viral hale geldikten sonra bu eseri keşfetme arzusunu dile getirse de, yazarı henüz indirilebilir olarak paylaşmadı. minecraft dünya. Muhtemelen, tasarımlarının ilk versiyonu tamamen mobilyalı iç mekanlara sahip olmadığı için. Bol bol dedi minecraft içerik toplayıcılar, ilham alan oyuncular tarafından yaratılan dünyalar sunar. Ruhların Kaçışı mimari, böylece belirli bir kaşıntıyı çizmek isteyen herkes içine atlamak için özel bir haritayı kolayca bulabilir.

12’yi zorlamasına rağmen, minecraft en azından çevrimiçi izleyiciliği herhangi bir gösterge ise, her zamanki kadar popüler olmaya devam ediyor. Mojang’ın dünya çapında popüler sanal alanı, her ay hem Twitch’te hem de YouTube’da en çok izlenen ilk 10 oyun arasında rutin olarak yer almaktadır ve gücü minecraft flamalar, sürekli olarak daha büyük endüstri trendlerine karşı bağışık olduğunu kanıtladı.

Bir sonraki uzun metrajlı animasyon filmi Studio Ghibli’ye gelince…Nasıl yaşıyorsun?– bu yaz anavatanı Japonya’da piyasaya sürülmesi planlanıyor. Şirket, projeye henüz uluslararası bir çıkış tarihi eklememiş olsa da, Nasıl yaşıyorsun? hem yazan hem de yöneten Ruhların Kaçışı yaratıcısı Hayao Miyazaki, İngilizce olarak yayınlanmasını garanti etmek için yeterli olmalıdır. Bu arada Miyazaki’nin çalışmalarının hayranları, Kasım 2022’de kapılarını halka açan Japonya’nın ilk Ghibli Parkı’nı da ziyaret etmeyi düşünebilir.

minecraft şu anda Android, iOS, PC, PS4, Switch ve Xbox One’da kullanılabilir.

OKU  Bugün Wordle: 12 Kasım Pazar için ipucu ve cevap #876

DAHA: Studio Ghibli Hayranıysanız Oynayabileceğiniz 15 Video Oyunu

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.