Oyun Haberleri

Nicolas Cage Dead by Daylight’a geliyor, nedenini sormayın

Nicolas Cage in Dead by Daylight.

Hollywood megastarı ve son derece yoğun bireysel Nicolas Cage, Dead by Daylight’a geliyor. Şimdiye kadar oyun düzenli olarak ünlü film katillerini ve diğer oyunlardan çeşitli karakterleri ekledi, ancak sanırım ilk kez gerçek bir kişi eklendi. Duyuru, oyun içi karakter modeline bir bakış sunan kısa bir fragmanla geliyor. Nicolas Cage’e çok benziyor.

“Hayal gücünden daha güçlü bir şey yoktur,” Cage karavan üzerinde ciddiyetle tonluyor. “Bildiğinizi sandığınız her şeyi dönüştürerek gerçekliğin dokusunu şekillendirebiliriz.” Bu, Cage’in karakterinin oyuna bir tür yeni unsur getirdiğine dair ipucu verebilir veya bu sadece ürkütücü bir çizgi olabilir ve Cage hayatta kalan bir cilt olabilir. Sonra tekrar, bahse girdiğim bir Hollywood süper yıldızı olsaydı, muhtemelen terk edilmiş bir bahçede dört kişiyi öldürebilirdi…

Bu, aceleye getirilmiş bir duyurunun hafif esintisine sahip: Haberler bu sabah bir yerlerden sızmış gibi görünüyor, ancak kaynağından emin değilim.

Aksi halde geliştirici Behavor Interactive için işler çok düzgün gidiyor. Geçen yıl Dead by Daylight’ın ulaştığını duyurdu 50 milyondan fazla oyuncu (ve bu ücretli bir oyun), masa oyunu uyarlaması var ve bir şekilde kaçınılmaz olarak korku filmi olacak. Oyun yeni bir iyileştirme sistemi getirdiğinden, bu yıl da nadir bir yanlış adım görüldü. Böyle bir oyuncu geri tepmesi aldı, hızla tamamen kaldırıldı. Oyuncular en azından jokey ile kendilerini teselli edebilirler. Olduğu kadar iyi bir işi olmayan Dead by Daylight flört sim: Bu haberle uyumlu olsa da, bir Nicolas Cage DLC’si eklenip eklenmeyeceği ve eklenmezse neden eklenmeyeceği merak edilmeli.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Genshin Impact Yeniden Çalışma Konsepti Coğrafi Öğeyi Düzeltebilir