Oyun Haberleri

No Man’s Sky’ın bir sonraki büyük güncellemesi yeni gemiler ve ürkütücü bozuk gezegenler ekliyor

No Man's Sky'ın bir sonraki büyük güncellemesi yeni gemiler ve ürkütücü bozuk gezegenler ekliyor

No Man’s Sky, sonuncusunu aldıktan sadece bir ay ve biraz sonra yeni bir güncelleme alıyor (yeni sekmede açılır). Bugün piyasaya sürülen 4.2 Interceptor yaması, yeni düşmanlar, yeni kaynaklar ve Hello Games’in No Man’s Sky’ın “bugüne kadarki en çeşitli yıldız gemisi” olduğunu söylediği yeni bir yıldız gemisi sınıfı getiriyor. Ayrıca, özellikle VR’deki kullanıcılar için birkaç performans ve görsel ince ayar yapar.

Güncelleme, Sentinel sürüsüne yayılan “karanlığın” kurbanı olan yeni “bozulmuş gezegenleri” tanıtıyor. Interceptor güncellemesinin duyurusunda “Dünyadan fışkıran garip kristaller ve tuhaf yeni biçimlere dönüşen robot muhafızları ile pek çok müstahkem dünya yolsuzluğa yenik düştü” diyor ve sizi “yeni binalar, çökmüş önleyiciler bulmak için bu mor renkli dünyaları keşfetmeye” davet ediyor. , gizli ekipman ve daha fazlası”.

Bu gezegenler, bazı yeni “örümceğe benzer dev düşmanlara” veya – ve bu, okumaktan heyecan duyduğum bir ifade değil – “yengeç benzeri küçük çocuklarına” ev sahipliği yapıyor. Yama aynı zamanda ne örümcek ne de yengeç benzeri olmayan, ancak “gizli teknoloji, alev makinesi ve patlayıcı silahlar” ile donanmış, eski, bozuk dronları da tanıtıyor.

Kurtarılan Sentinel teknolojinizi beslemek için bozuk gezegenlerde büyüyen parçaları toplamanız gerekecek. Bu, beni biraz rahatsız eden başka bir kelime kombinasyonu olan “alışılmadık körelmiş kokpitin” güvenliğinden pilotluk yaptığınız yeni yıldız gemisi sınıfını – kendi kullanımınız için kurtarabileceğiniz bir dizi Sentinel Interceptor’u içerir.

Kendinizi özellikle çılgın hissediyorsanız, artık hasar görebilen ve yok edilebilen bir Sentinel ana gemisini ele geçirmek için birini kullanmayı deneyebilirsiniz. Başarırsanız, aranıyor durumunuzu temizleyecek ve kendinize bazı yüksek değerli ödüller kazanacaksınız. Eğer yapmazsan, ölmüş olacaksın ve bir ödül almamış olman gerçekten önemli olmayacak, bu yüzden her iki şekilde de bir kazanç.

No Man’s Sky Interceptor güncellemesi için resmi sayfada okuduğunuz birçok başka küçük ekleme var. (yeni sekmede açılır)artı bir sürü ince ayar ve hata düzeltmesi. Güncelleme bugün, No Man’s Sky’a sahip olduğunuz her vitrin veya platformda ücretsiz olarak yayınlanıyor.

OKU  Güreş savaş oyunu Rumbleverse, lansmanından sadece altı ay sonra kapanıyor

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.