Oyun Haberleri

Noel Zamanında İndirimli Xbox Oyun Kumandaları

Xbox Series X Controller

Noel hemen köşede ve alışveriş yapanlar Xbox Listelerindeki aksesuarlar artık stoklar tükenirken Xbox kablosuz oyun kumandalarında indirim kazanma şansına sahip. Anlaşma, Xbox kablosuz kontrol cihazının fiyatını önemli ölçüde düşürüyor ve bu yazının yazıldığı sırada sipariş edilebilecek birden fazla renk seçeneği var.


2020’de Xbox Series X ve Xbox Series S ile birlikte piyasaya sürülen mevcut Xbox kablosuz oyun kumandası, 2013’te Xbox One ile kullanıma sunulan önceki sürüme göre birkaç özelliğe sahiptir. Yeni özelliklerden bazıları, klipleri ve ekran görüntülerini yakalamak için Görünüm ve Menü düğmeleri arasında yeni bir Paylaş düğmesi, PC’ye ve konsollara bağlanmak için bir USB-C bağlantısı ve denetleyicinin tutma yeri boyunca yeni dokular içerir. Herhangi bir kurulumun gereksinimlerine uygun bağlantı seçenekleriyle Xbox kablosuz oyun kumandası, hem Xbox, PC hem de mobil oyuncular için yılın en iyi aksesuarlarından biri olmaya devam ediyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Xbox Gamer, Kız Arkadaşına Teklif Etmek İçin Özel Oyun Kumandası Kullanıyor

Walmart’ta Xbox kablosuz oyun kumandaları, Karbon Siyahı, Robot Beyazı ve Daystrike Kamuflajı renkleri için %33’e varan indirimle 39,00 ABD dolarına kadar indirim aldı. Shock Blue ve Lunar Shift gibi diğer renk varyantları da 44,00 $ karşılığında mevcuttur. Toplamda, Walmart’ta listelenen tüm seçenekler, sırasıyla 59,99 $ ve 64,99 $ olan normal perakende fiyatlarından 20 $ indirim aldı. Walmart web sitesine göre, bugün sipariş edilen denetleyiciler, sipariş edilen denetleyiciye ve teslimat yerine bağlı olarak 21 Aralık’ta ancak 23 Aralık’ta gelebilir. Alternatif olarak, kontrolörler sipariş edilebilir ve alıcının tercih ettiği Walmart mağazasından aynı gün mağazadan ücretsiz teslim alınabilir. Sitede ve mağazalarda binlerce satılan Xbox kablosuz oyun kumandası, bu yılbaşı alışveriş sezonunda harika bir hediye olmaya devam ediyor.

OKU  Co-op fantezi taverna simi Innchanted bu ay çıkıyor

Xbox Series X Oyun Kumandası Lunar Shift

Ancak indirimin ne kadar süreceği bilinmiyor, bu nedenle alışveriş yapanların anlaşmayı kabul etmek için buna göre hareket etmesi gerekecek. Bir denetleyicide LCD ekran için yakın zamanda yapılan bir patent başvurusunda olduğu gibi, Microsoft’un sürekli olarak daha fazla denetleyici iyileştirmesi aradığı gerçeği göz önüne alındığında, mevcut ve eski denetleyici modellerinde indirimler o kadar da alışılmadık bir durum değil. Xbox kablosuz denetleyici tasarımının, mevcut oyun neslinin en sevilen tasarımlarından biri olmaya devam ettiği göz önüne alındığında, gelecekteki denetleyici tasarımlarının Xbox, PC ve mobil oyuncular için neler sunacağı henüz belli değil.

Walmart’ta Xbox denetleyicilerinin satışı, Xbox için büyük bir yılın öncesinde geliyor. Phil Spencer, Xbox’ın birinci taraf oyunlar söz konusu olduğunda büyük bir 2023’e hazır olduğunu belirtirken, hangi platform seçilirse seçilsin, başka bir veya iki denetleyici almak için daha iyi bir zaman olamaz.

DAHA: Xbox Series S/X: Oyun Kumandalarını Eşleştirme

Kaynak: Walmart

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.