Oyun Haberleri

Nvidia gerçekten güzel kokmanı istiyor

Sphynx: Ampere gift set.

Hayatınızdaki oyuncu için bir hediyeye mi ihtiyacınız var? Neden en sevdikleri grafik kartı markası gibi kokmuyorlar? Nvidia, iki RTX 30 serisi oyun dizüstü bilgisayarından biriyle gelen sınırlı sayıda hediye kutusu setleri ve bekleyin, vücut spreyi ve duş jeli yaptı. Bunun kokusunu alabiliyor musun? Numara? Sanırım mesele bu.

Sphynx: Ampere kutu seti için yapılan basın açıklaması, “şimdiye kadar gördüğünüz aşırı tazelik için en gelişmiş platformu” vaat ediyor. Şahsen, “bu duş jeli, kirli parçalarınız için DLSS gibidir” gibi bir şeyle giderdim ama şükürler olsun ki artık pazarlamada değilim. Ne yazık ki, Sphynx’in tam olarak nasıl koktuğunu söylemiyorlar, ama bir yanım bunun ‘CUDA Core Cool’ olmasını diliyor.

Yine, pazarlama derecem burada boşa gitti.

Sphynx’in içinde: Amper kutusu şunları içerir:

  • Sphynx: Ampere deodorant vücut spreyi
  • Sphynx: Ampere ‘canlandırıcı’ duş jeli
  • i5 CPU ve RTX 3050 ile ASUS TUF Dash F15 oyun dizüstü bilgisayarı
  • Intel i7 CPU ve RTX 3060 ile Acer Nitro 5 dizüstü oyun bilgisayarı

Her ikisi de yaklaşık 1.000 ABD doları karşılığında oldukça standart bütçeli oyun dizüstü bilgisayarlarıdır. Aslında RTX 3070 sürümünü inceledim Acer nitro 5 (yeni sekmede açılır) bir süre önce ve biraz sade bir Jane olmasına rağmen oldukça sağlam bir orta sınıf dizüstü bilgisayar olduğunu düşündüm.

Bu kutu setlerinden birini almak için en yakın perakende mağazasına gitmeyi umuyorsanız, şansınız yok. Sphynx Ampere kutu seti satışta olmayacak. Bunun yerine, “sosyal medyadaki ücretsiz eşantiyonlar için sınırlı sayıda üretildi”, bu nedenle çevrimiçi olarak onlara göz kulak olmanız gerekecek. O zamana kadar, bir normie gibi sıkıcı, oyun dışı deodorant kullanmak zorunda kalacaksın.

(yeni sekmede açılır)

2022’deki en iyi CPU soğutucuları (yeni sekmede açılır)

OKU  Atlus, 2023'te Ortaya Çıkacak Yeni Oyunların Takdirini Veriyor

Islak veya kuru, piyasadaki en iyi CPU soğutucuları
CPU’lar için en iyi AIO soğutucuları (yeni sekmede açılır)

Hepsi bir arada ve hepsi için bir… bileşenler
En iyi CPU hava soğutucuları (yeni sekmede açılır)

Brrrr giden fanlı veya fansız CPU soğutucuları

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.