Oyun Haberleri

Büyük oyunları ücretsiz denemek için harika bir hafta sonu

Büyük oyunları ücretsiz denemek için harika bir hafta sonu

Bu hafta sonu oyun kitaplığınızda oynayacak bir şey bulamazsanız, Steam ve Ubisoft Connect’te bir dizi ücretsiz hafta sonu fırsatı gibi bazı iyi haberler var. Firaxis’in platonik süper kahraman flört simülasyonuyla birlikte Geceyarısı Güneşleri (yeni sekmede açılır) Pazar gününe kadar ücretsiz olarak deneyebileceğiniz için Age of Empires 4: Anniversary Edition ve Far Cry 6’yı da cüzdanınıza para harcamadan oynayabilirsiniz.

Age of Empires 4’ün ücretsiz hafta sonu (yeni sekmede açılır) RTS romp’un dördüncü sezonunun ilk büyük güncellemesiyle aynı zamana denk geliyor. Enchanted Grove güncellemesi (yeni sekmede açılır) fantastik bir biyom olan Enchanted Grove adlı üç yeni haritanın yanı sıra Age of Empires 2’ye geri dönüş işlevi gören yeni oyun modu Nomad’ı sunar. Bu modda, rastgele yerleştirilmiş üç köylü ile başlayacaksınız. ve sonra nerede mağaza açacağınıza karar verin.

Bir tur atmak için iyi bir zaman gibi geliyor ve kazdığınızı fark ederseniz, %40 indirimle satın alabilirsiniz. Ücretsiz hafta sonu 16 Şubat’ta başladı ve 20 Şubat’a kadar devam edecek. Bu arada indirim 23 Şubat’a kadar geçerli olacak.

Hız değişikliği için Far Cry 6’ya da göz atmak isteyebilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Seri, azalan getirilerden muzdariptir, ancak yalnızca bir dizi egzotik silahla (ve hayvanlarla) ortalığı havaya uçurmak istiyorsanız, o zaman muhtemelen Yara’da harika bir zaman geçireceksiniz. 20 Şubat’a kadar ana oyuna tam erişimin yanı sıra, Rambo ve Stranger Things’den ilham alan çapraz görevlere de göz atabilirsiniz.

Ücretsiz olan veya olmayan tüm oyuncular, ücretsiz hafta sonu boyunca kooperatifte ortalıkta dolaşırlarsa bir Beyaz Lotus keskin nişancı tüfeği alacaklar. Oyuna sahip değilseniz ve satın almaya karar verirseniz silahı alırsınız. Elverişli bir şekilde, Far Cry 6 şu anda %70 indirimli ve Yılın Oyunu (lol) sürümü, yükseltme kartı, sezon kartı ve son genişletme de indirimli.

We Love Games satışına ev sahipliği yapan GOG’da daha fazla freebie bulunabilir (yeni sekmede açılır). Hızlıysanız, Alien Breed Trilogy’i ücretsiz olarak alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). İndirim Pazartesi günü sona eriyor, bu yüzden bitmeden daha fazla eşantiyon görebilirsiniz.

OKU  Sex% artık resmi bir Baldur's Gate 3 hızlı koşu kategorisi ve birisi bunu 8 dakikadan kısa sürede yaptı bile.

Umarım bu hafta sonu boyunca sizi meşgul eder.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.