Oyun Haberleri

Nvidia’nın e-posta doğrulama hizmeti bugün kapandı, ancak şimdi bazı gecikmelerle geri döndü

Nvidia GeForce Experience app homepage.

Güncelleme: Bugün 12:00 ET / 17:00 GMT civarında, Nvidia’nın doğrulama hizmeti yeniden çalışıyor. Nvidia Müşteri Hizmetleri, e-postaların bir kez daha kullanıcılara sunulduğunu bildiriyor ve bunu, gelen kutuma daha önce birkaç istek aldıktan sonra onaylayabiliyorum.

Bununla birlikte, sistem hala bazı gecikmelere sahiptir. GeForce Now veya GeForce Experience’ta oturum açmak için Nvidia’dan bir e-posta talep ediyorsanız, yenisini istemeden önce normalden biraz daha uzun süre vermeye çalışın.

Daha fazla gör

Orijinal hikaye: Nvidia’nın e-posta doğrulama hizmeti şu anda çalışmıyor ve GeForce Now ve GeForce Experience’a giriş yapmaya çalışan kullanıcıları etkiliyor.

Nvidia sorunun farkında ve bir düzeltme üzerinde çalışıyor. Bununla birlikte, sorunun ne zaman çözülebileceğine dair bir zaman çerçevesi yoktur, bu nedenle sıkı tutun.

Daha fazla gör

Bugün erken saatlerde GeForce Now’da parola sıfırlama e-postası almadım, muhtemelen sorunun bir sonucu olarak, Dave James oyun akış hizmetine hiçbir şekilde giriş yapamadı. Bu nedenle, şu anda hizmette oturum açtıysanız, yakın zamanda oturumu kapatmayın.

Kullanıcılar, e-posta sisteminin durması nedeniyle GeForce Experience uygulaması aracılığıyla sürücüleri indiremediklerini bildiriyor, ancak grafik kartınız için en son sürücüleri Nvidia sürücü indirme sayfasından manuel olarak kolayca indirebilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

Nvidia’nın tweet’ine bir yanıtta bir kullanıcının belirttiği gibi, sorun Nvidia’nın geliştirici kitaplıklarına ve uygulamalarına erişimi kapsıyor.

Nvidia, geçmişte bazı sürücü işlevlerini GeForce Experience ile oturum açmanın arkasına kilitlediği için eleştirildi. Bunun gibi girişleri engelleyen sorunlar, yalnızca uygulamanın açılması çağrılarını güçlendirebilir. Ne de olsa uygulamada, ShadowPlay ile oyun yakalama, Serbest Stil filtreleri ve otomatik oyun optimizasyonu dahil olmak üzere çekici gelen pek çok ekstra işlevsellik var.

(yeni sekmede açılır)


Oyun için en iyi CPU: Intel ve AMD’den en iyi yongalar
En iyi oyun anakartı: Doğru tahtalar
En iyi grafik kartı: Mükemmel piksel iticiniz sizi bekliyor Oyun için en iyi SSD: Önce oyuna girin

OKU  Microsoft Word büyük Four-O'yu vuruyor ve eğer ilk versiyonu hatırlayabiliyorsanız, resmen eskisiniz demektir


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.