Oyun Haberleri

Orijinal oyunun yaratıcılarından birinin yönettiği bir Hırsız fan filmini izleyin

Orijinal oyunun yaratıcılarından birinin yönettiği bir Hırsız fan filmini izleyin

Thief: The Dark Project’in giriş ara sahnesi, Garrett’ın soygunlarından biri ile ürkütücü doğaüstü görüntüler arasında gidip gelen harika bir ruh hali belirleyiciydi ve izlendiğini düşündürmek için gözler üzerinde ağırdı. Aynı zamanda, Garrett’ın bir gardiyanı öldürmesiyle, üç kişiyi daha çağıran ve ayaklarını dövmek zorunda kalmasına neden olan düzgün bir “işte oyunu nasıl oynamayacağın” uyarısı. Şimdi, orijinal oyunun ara sahne yönetmeni Daniel Thron sayesinde City of the World’e bir giriş daha yaptık: Thief – Cutscene Zero adlı bir hayran filmi.

Thron’un şaka yaptığı Garrett’ın işlerinden biri daha darmadağın oldu. twitter, “Size garanti ederim, bundan hemen sonra son kurtarışını yüklüyor”. Cutscene Zero, pencereden yağmura bakarken kendi yansımasını gören masum muhafızdan, Thief’in femme fatale’i Viktoria’nın sunduğu ve bir kez daha Terri Brosius tarafından seslendirilen anlatıma kadar, fantastik kara hava havasını alıyor. Bunun bir şekilde Thief Gold’a dönüştürülmesine ihtiyacım var.

Orijinal Looking Glass geliştirme ekibinin bir başka üyesi olan sanatçı Jennifer Hrabota-Lesser, tablonun 30 saniye içinde görülmesini sağladı. Görünüşe göre Looking Glass’taki herkes çok fazla şapka takıyordu ve Hrabota-Lesser ayrıca A/V desteğiyle itibar kazandı ve Brosius bir tasarımcı, ara sahne yazarı ve aynı zamanda seçkin bir seslendirme sanatçısı iken (en ünlüsü, System Shock serisinde Shodan’ı seslendirdi). Thron’un Thief’teki kredileri arasında ara sahne yönetmenliği, sanat ve animasyon, kutu resmi ve manuel çizimler, parçacık efektleri ve komedi açısından hırıltılı bir ApeBeast ve The Eye’ın ürkütücü sesi ile Cutty, Ramirez gibi çok çeşitli karakterler için seslendirme yer alıyor. , Kardeş Renault ve birkaç koruma.

Thief, Steam ve GOG’da bulunan Gold sürümü ve geniş ekran desteği gibi şeyler ekleyen resmi olmayan yama paketi TFix ile bugün hala tamamen oynanabilir olsa da, yeniden yapımı görmek isterim. Artık System Shock yeniden yapımı çıktığına göre, Nightdive’ın bir sonraki projesi olabilir mi? Yine de bu modern Hırsız hislerinden daha fazlası için her zaman Gloomwood vardır.


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Skyrim Player, Şeffaf Silah Koleksiyonunu Sergiliyor