Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #715: 4 Haziran Pazar

Today

Wordle ile ilgili yardım mı arıyorsunuz? Bugünün bilmecesinin cevabı sadece bir tık uzağınızda, galibiyet serinizi kurtarmaya hazır ve bekliyor. Bundan hemen önce, 4 Haziran (715) bulmacası için de her türlü ipucunu, kılavuzu ve hatta ipucunu bulacaksınız. Nasıl kazanmak istersen, yardım etmek için buradayız.

Bir yeşile ve üç erken sarıya sahip olmanın cevabı bulmayı bir formalite haline getireceğini düşünürsünüz, ancak bugün bunları doğru sıraya dizmek için bir kez daha denemem gerekti ve sonra bir tane daha. iki bugünün kelimesini bulmak için. Karışıma biraz fazladan tehlike eklemek için, neredeyse çözümüm, onları azaltacak tahminlerimden daha fazla geçerli alternatife sahipti, ama benim için şans eseri, bugünün Wordle yanıtını tam zamanında buldum.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

4 Haziran Pazar için bir Wordle ipucu

Büyük, tehlikeli ve genellikle nahoş hayvanlar, bu tanıma uyan herhangi bir kişi gibi bugünün cevabına göre anılabilir. Bugünün cevabı da animasyonlu bir Disney çiftinin yarısı. Bu Wordle’ı temizlemek için iki farklı ünlü bulmanız gerekecek.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Herkes Wordle’u alıp oynayabilir, ancak bunu iyi yapmak ve tüm tahminlerinizin geçerli olmasını istiyorsanız, bu hızlı ipuçları Wordle kazanma serinize başlamanıza yardımcı olacaktır:

 • Eşsiz ünlüler ve ünsüzlerin dengeli bir karışımına sahip bir açıcı seçin.
 • Cevap aynı harfi birden çok kez içerebilir.
 • Zaten elediğiniz harfleri içeren tahminleri kullanmamaya çalışın.
OKU  Sifu'nun son içerik güncellemesi arena dövüşlerinizi özelleştirmenize olanak tanıyor

Neyse ki, gece yarısına kadar tamamlanmasını sağlamanın ötesinde bir zaman sınırı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok. Bazen bir süre uzaklaşmak, yeni bir bakış açısıyla geri dönebileceğiniz anlamına gelir.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#715 Wordle cevabı nedir?

Mücadele etme? Artık değil. 4 Haziran (715) Wordle’nin cevabı şudur: CANAVAR.

Önceki Wordle cevapları

Son 10 Wordle yanıtı

Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme çalışmanızı canlı tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler verebilir. Cevabın tekrarlanması pek olası olmadığından, bugünün Wordle’ı için tahminleri ortadan kaldırmanın da iyi bir yoludur.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 3 Haziran: DADI
 • 2 Haziran: NEMLİ
 • 1 Haziran: CAZİ
 • 31 Mayıs: ATİK
 • 30 Mayıs: DİZ ÇÖKMEK
 • 29 Mayıs: FARE
 • 28 Mayıs: EKSİK
 • 27 Mayıs: RAMEN
 • 26 Mayıs: DOMUZ
 • 25 Mayıs: simit

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle size her gün altı sıra beş kutu verir ve kazanma serinizi devam ettirmek için bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmanız gerekir.

Malısın güçlü bir kelime ile başla ARISE gibi ya da ortak ünsüzler ve birden çok sesli harfin iyi bir karışımını içeren başka herhangi bir kelime gibi. Ayrıca, fazladan bir harfi potansiyel olarak eleme veya onaylama şansını boşa harcadığınız için, yinelenen harflerle başlayan sözcüklerden kaçınmak isteyeceksiniz. Enter tuşuna bastığınızda, hangilerinin doğru veya yanlış olduğunu göreceksiniz. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

OKU  Cyberpunk 2077 ve The Witcher 3'ü kapsayan şifreli bir bulmacayı çözmeye yönelik üç yıllık arayış, yeni ipuçları ve tartışmalı veri madenciliği nedeniyle tersine döndü

Bir sonraki tahmininizin, geçen sefer kaçırmış olabileceğiniz yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak ve aynı zamanda bugünün cevabında yer almayan bir gerçek için şu anda bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak ilkini tamamlamasını isteyeceksiniz. Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı deneme hakkınız var ve sadece gerçek kelimeleri kullanabilirsiniz ve harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örneğin: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.