Oyun Haberleri

Overwatch 2 Rekabetçi UI Mock-Up’ı Kayıpların Görüntülendiğini Düşünüyor

overwatch 2 zarya orisa

Bir Aşırı İzleme 2 oyuncu, kayıplar gösterilirse nasıl görüneceğini anlatan rekabetçi çevrimiçi atıcının dereceli Rekabetçi İlerleme menüsünün bir maketini oluşturdu. Aşırı İzleme 2 orijinalinin yapabileceği şekillerde bile rekabetçi bir nişancı olacak şekilde inşa edilmiştir. fazla gözlem değildi. Buna rağmen Blizzard, oyunculara sinir bozucu olabilecek bilgileri iletmekten kaçınmak için bazı garip tasarım kararları aldı. Bu maket, Blizzard’ın oyunculara bu bilgiyi bildirmesi durumunda nasıl görünebileceğini gösteriyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Her maçın ardından Aşırı İzleme 2Dereceli modunda, oyunculara Rekabetçi İlerleme etiketli bir ekran gösterilir. Bu ekran kaç kişinin kazandığını gösterir. Aşırı İzleme 2 Oyuncu, kazanmak için oynadıkları karakterler ve harita dahil olmak üzere sahip. Ayrıca, oyuncunun güncellenmiş bir beceri kademesi ve bölümü almadan önce kaç galibiyete ihtiyacı olduğunu da izler. Mevcut Aşırı İzleme 2 Oyuncuların kademeleri ve bölümleri de bir dizi kayıptan sonra güncellenebilse de, Rekabetçi İlerleme ekranı kayıpları göstermiyor.

İLGİLİ: Overwatch 2 Hayranları Sırada Görmek İstedikleri Anime Dış Görünümlerini Tartışıyor

Aşırı İzleme 2 rekabetçi oyuncular, Blizzard’dan bir süredir oyuncuların kayıplarını Rekabetçi İlerleme menüsünde paylaşmalarını istedi, ancak Blizzard şimdiye kadar bunu yapmamayı seçti. Bu nedenle, Reddit kullanıcısı Toxicinator, Rekabetçi İlerleme ekranına kayıpların dahil edilmesi durumunda nasıl görünebileceğini gösteren bir maket oluşturmaya karar verdi. Listelenen kazançların üstünde, kayıplar için 15 kutu var. Bir oyuncu maçları kaybettiğinde bu kutular kırmızı “x” işaretleri ile dolar.

OKU  Sahtekarlık sendromunuz olduğunu düşünüyorsunuz: Nvidia CEO'su trilyon dolarlık şirketinin bir gecede iflas etmesinden endişe ediyor

Yeni ‘Rekabetçi İlerlemeyi Görüntüle’ menüsü de kayıpları (Mockup) göstermelidir. Overwatch’tan

Mock-up nispeten basittir, ancak Blizzard’ın bu bilgiyi dramatik bir değişikliğe ihtiyaç duymadan paylaşmasının ne kadar kolay olacağını etkili bir şekilde gösterir. Aşırı İzleme 2 oyuncular, galibiyet veya mağlubiyetten bağımsız olarak sıralamalarının ne zaman güncelleneceğini bilmek isterler. Blizzard, oyunculara sürekli olarak kaybettiklerinin söylenmesini istemiyor ve mevcut kullanıcı arayüzü bunun çözümü.

Yine de konuyla ilgili paylaşılacak iyi haberler var. Blizzard fikrini değiştirdiğini onayladı ve oyunculara galibiyetleri ve kayıpları hakkında daha fazla bilgi verilmesi gerektiğini kabul etti. Ne yazık ki, planlanan değişiklikler için hazır değildi. Aşırı İzleme 2 3. Sezon. Blizzard, güncelleme için bunun yerine 4. Sezonu hedefliyor. Ancak nasıl görüneceği henüz belli değil.

Oyuncu kayıplarına ilişkin bilgi eksikliği Aşırı İzleme 2 rekabetçi oyun, daha büyük bir sorunun yalnızca bir parçasıdır. Blizzard’ın neden oyuncu kademelerini ve bölümlerini yalnızca her 5 galibiyette veya 15 mağlubiyette bir güncellemeye karar verdiği, oyuncu açısından pek bir anlam ifade etmiyor. Belirsiz ve yavaş. Ancak Aşırı İzleme 2 oyuncular muhtemelen ellerinden gelen zaferleri alacaklar.

Aşırı İzleme 2 şu anda PC, PS4, PS5, Switch, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

OKU  Hogwarts Legacy'nin neredeyse bir ahlak ve itibar sistemi vardı.

DAHA: Overwatch 2’nin Dereceli Sistemi Oyuncular İçin Ayrıntılı Bir Döküme Sahip Olmalıdır

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.