Oyun Haberleri

Noctua, ‘katı kalite standartları’ nedeniyle yeni 140 mm fanları yaklaşık bir yıl geciktiriyor

Image of Noctua NF-A12x25 fans zoomed in close.

Noctua, yeni nesil 140 mm fanlarını 2022’nin sonuna kadar piyasaya sürmeyi bekliyordu, ancak bu gelip geçti. Bugün, kahverengi renk paletiyle ünlü PC soğutma şirketi, bu yeni nesil üniteler için biraz daha beklememiz gerekeceğini söyledi. Aslında neredeyse bir yıl.

Daha fazla gör

Şirket yaptığı açıklamada, araştırması gereken “beklenmedik bir üretim seviyesi sorunu” ile karşılaştığını kaydetti. Bu nedenle, çok yüksek kaliteli olduğu bilinen ürünlerinin bu şekilde kaldığından emin olmak için genellikle yaptığı hızlandırılmış ömür testlerini tekrar yapması gerektiğini söylüyor. Bu testler birkaç ay sürebilir.

Tüm bunları hesaba katan Noctua, yeni nesil 140 mm fanlarının 2023’ün 4. çeyreğinde piyasaya çıkmasını bekliyor.

Bunun anlamı, kendi yükseltilmiş versiyonları için bu yeni nesil fana güvenen ürünlerin, yani yeni NH-D15 hava soğutucunun da sonuç olarak gecikeceğidir. Güncellenmiş yol haritasını Noctua’nın web sitesinde bulabilirsiniz. (yeni sekmede açılır).

NH D15, mevcut tasarımında en sevdiğim hava soğutucularından biridir, ancak bunun geri çekildiğini görmek utanç verici. Bununla birlikte, Noctua burada olduğu için bir şirketin bu konuda açık sözlü ve dürüst olmasını tercih ederim ve nihayetinde bu iyi bir üne sahip olmasının bir nedeni var – aynı nedenle Noctua NF-S12B redux-1200 hayranlarını olarak sıraladık. çok yönlü en iyi PC hayranları (yeni sekmede açılır)—Noctua’nın eşyaları bir ömür boyu sürer.

Nihayetinde hayran dünyasında pek çok başka seçeneğiniz var. Bazı harika güncel nesil 140 mm fanlar var (yeni sekmede açılır) Noctua’dan, aynı zamanda Be Quiet’ten son eklemeler! (yeni sekmede açılır) ve Corsair’den kesin favoriler (yeni sekmede açılır).

(yeni sekmede açılır)

Oyun için en iyi sandalye (yeni sekmede açılır): çevredeki en iyi oyun koltukları
En iyi oyun masası (yeni sekmede açılır): nihai PC podyumları
En iyi bilgisayar denetleyicisi (yeni sekmede açılır): arkanıza yaslanın, rahatlayın ve oyununuzu başlatın

OKU  Football Manager, yirmi yıldan sonra kelimenin tam anlamıyla her oyuncunun istediği bir özelliği ekliyor


Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.