Oyun Haberleri

Wordle bugün ipucu ve cevap: Hadi çözelim #581, 21 Ocak

Today

Yeni bir Wordle arıyorsanız (yeni sekmede açılır) açı, oyununuzu iyileştirmeyi umarak veya ne pahasına olursa olsun bugünün Wordle’ını kazanmak istiyorsanız, o zaman doğru yere tıkladınız. Kapsamlı Wordle arşivimizden ipuçlarına, ipuçlarına ve ipuçlarına kadar her şeyi hemen aşağıda bulacaksınız. 21 Ocak (581) bulmacasının cevabına ihtiyacınız varsa, o zaman bu da bir tık uzağınızda.

Bugünün yapbozunun sonunda neredeyse çözülecektim, çünkü kendimi dört yeşile bakarken buldum ve en bariz ünsüzlerin hepsi zaten kullanılmış ya da elenmişti. Neyse ki Wordle’da bir zaman sınırı yok, bu yüzden kısa bir ara, ilk seferde neyi kaçırdığımı nihayet görmem ve daha önce fark edemediğim için kendime kızmam için gereken taze bakış açısını sağladı.

Kelime ipucu

21 Ocak Cumartesi için bir Wordle ipucu

Bugünün cevabı, genellikle kitapların arkasında bulunan, genellikle çalışmayı öven ve birinin dikkatini çekmek ve cüzdanını açmaya teşvik etmek için tasarlanmış kısa bir metin parçasını tanımlamak için kullanılır.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Evet, bugünkü bulmacada çift harf var.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

Bugün Wordle

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

Wordle 581 cevabı nedir?

Bazı günler yeşillikler zamanında görünmüyor. 21 Ocak (581) Kelimesinin Cevabı SÖZLÜK.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 20 Ocak: DEĞİŞİKLİK
 • 19 Ocak: MÜKEMMEL
 • 18 Ocak: PAZI
 • 17 Ocak: EVLAT EDİNMEK
 • 16 Ocak: FROCK
 • 15 Ocak: KULEVİ
 • 14 Ocak: KOALA
 • 13 Ocak: İNSAN
 • 12 Ocak: Sıçrayış
 • 11 Ocak: SEDAN

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

OKU  Sürpriz! Popüler dövüş oyunu Multiversus yalnızca 'açık beta'daydı ve şimdi gelecek yıla kadar kapanıyor

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla (yeni sekmede açılır) ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçları (yeni sekmede açılır)ve en son hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz, yukarıdakileri bulacaksınız.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle (yeni sekmede açılır), kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar (yeni sekmede açılır), günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı (yeni sekmede açılır). Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.