Oyun Haberleri

Seviye 1 God of War Ragnarok Oyuncusu Gna’yı En Yüksek Zorlukta Sadece Bir Kalkan ve Oklarla Yener

god of war ragnarok player defeats gna using shield and arrows at level one

A Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncu, en yüksek zorluk seviyesinde yalnızca kalkanı, yumrukları ve okları kullanarak 1. seviyede Gna’yı yener. Savaş Tanrısı Ragnarok Bu serinin İskandinav destanının sonunu işaret ediyor ve ana hikayesi, Kratos ve Atreus’u Thor ve Odin’e karşı mücadelelerinde dokuz diyar boyunca götürüyor.


Ana görev dışında, Savaş Tanrısı Ragnarok oyuncuları kredileri gördükten sonra bile meşgul edecek bir ton isteğe bağlı yan içeriğe sahiptir. Birkaç isteğe bağlı patronun yanı sıra yalnızca oyun sonu içeriği için dev bir alanla birlikte gelir. savaş tanrısı Sigrun’a karşı inanılmaz zorlu bir mücadele sergiledi ve Ragnarok bu eğilimi Gna’ya karşı zorlu bir savaşla sürdürüyor. Zorluğuna rağmen, bir fan bir şekilde kalkanın yanı sıra sadece yumruklar ve oklar kullanarak Gna’yı 1. seviyede yenmeyi başardı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: God of War Ragnarok Fanı 1:1 Ölçekli Gerçek Hayat Leviathan Baltası Yapıyor

Thousand_PunchesMan adlı bir Reddit kullanıcısı, kalkan dışında herhangi bir silah kullanmadan Gna’yı yendikleri bir video paylaştı, yumruklar ve oklar diğer hasar kaynakları oldu. Oyuncu bunu 1. seviyede başarmış ve oyunsonu patronunu herhangi bir hasar almadan yenmiştir. Poster, oyunun en yüksek zorluk seviyesi olan Give Me God of War’da bu görüntüleri yakaladığında video daha da etkileyici hale geliyor. Ragnarok. Ayrıca, herhangi bir kalıntı veya runik saldırı kullanmadılar ve Kratos’un öfke yeteneklerinden yararlanmadılar.

OKU  Elden Ring Hayranı Yelough'un Gerçek Gözünü Buldu

Dünyanın İLK gerçek seviye 1 GNA YALNIZCA oklarla yumruklar ve kalkan (Silah Yok) Kalıntı Yok, Rün Yok, Öfke Yok, Hasar Yok GodofWar’dan GMGOW

Thousand_PunchesMan, bunun Gna’ya karşı dünyanın ilk gerçek 1. seviye zaferi olduğunu iddia ediyor. Savaş Tanrısı Ragnarok tüm bu koşullar yerine getirildiğinde. Bu video 15 dakika sürüyor ve Gna’nın sağlığının yaklaşık üçte birinin kalmış olmasıyla başlıyor, ancak hayranlar, yorumlardan birinde tam dövüşün bağlantısını bulabilirler. Zorlu savaşın ardından Thousand_PunchesMan, başarılarının kanıtı olarak Give Me God of War’da birinci seviyede savaştıklarını göstermek için menüyü açar.

Çoğu kullanıcı, oyuncuyu bu başarıya ulaştığı için tebrik ederken, bir hayran, bir oyunsonu patronunu 1. seviyede nöbetlerle yenmenin, birinin Obsidian’ı çıplak elle kırmaya eşdeğer olduğundan bahseder. minecraft. Bir kullanıcı şaka yollu bunun herhangi bir DLC’ye sahip olmamanın doğrudan sonucu olduğunu belirtiyor. Savaş Tanrısı Ragnarok, tüm içeriği yendikten sonra oyunda yapacak bir şey kalmadığı için. Başka bir oyuncu, Thousand_PunchesMan’in bir dahaki sefere Gna’yı oksuz yenmeyi denemesini istiyor, ancak genel olarak hayranlar, sergilenen becerilerden etkilenmiş görünüyor.

Savaş Tanrısı Ragnarok şimdi PS4 ve PS5 için kullanılabilir.

DAHA: God of War Ragnarok’un Satış Dönüm Noktası İki Taraflı Bir Kılıç Olabilir

OKU  Windows 10'un mevcut sürümü son sürümü olacak

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.