Oyun Haberleri

Stardew Valley Hayranı Minecraft’ta Willy’nin Mağazasını Yeniden Yaratıyor

Minecraft and Stardew Valley montage about Willy's Shop

A minecraft oyuncu, Willy’s Shop’u şuradan yeniden yarattı: Stardew Vadisi. minecraft “nasıl istersen öyle oyna” felsefesine gerçekten uyan en iyi sanal alan oyunlarından biridir. Pek çok olasılıkla, öyle görünüyor ki minecraft oyuncuların her zaman oyunu daha ilginç ve eğlenceli hale getirmeye yardımcı olan yaratıcı fikirleri vardır.


minecraft‘ nin başarısı, topluluk tarafından yaratılan binalar da dahil olmak üzere birçok nedenden kaynaklanmaktadır. Onlar canlılığın bir parçası minecraft, zamanın testinden geçen ve her yıl bu kadar çok oyun çıkaran bir sektörde bile alaka düzeyini koruyan. Şehirler, evler ve kaleler gibi güzel özgün yapıların örneklerinin sayısı hiç de az değil. Diğer örnekler, ünlü IP’lerden konumları veya karakterleri yeniden üreten, bazen çok sıra dışı geçişler sağlayan binalardır. minecraft.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLGİLİ: Minecraft Oyuncusu Dekoratif Ağaçlar Yapmak İçin Düzgün Bir Numara Gösteriyor

starcraftvalley kullanıcısı, TikTok’ta Willy’s Shop’un reprodüksiyonunu gösteren bir klip paylaştı. Stardew Vadisi içinde minecraft. bu ilk değil minecraft Ve Stardew Vadisi tanıştık, ancak Willy’nin evinin bu reprodüksiyonu kesinlikle göze çarpıyor. Willy’s Shop, Pelican kasabasının güneyinde, The Beach’in rıhtımında yer almaktadır. Orada Willy, oltalar ve yemler de dahil olmak üzere balıkçılıkla ilgili çeşitli malzemeler satıyor. Starcraftvalley aynı fikri izleyerek deniz kenarında benzer bir girişe sahip bir ev ve oyuncunun az önce yakaladığı balığı fırlattığı bir köylü inşa etti.

OKU  Microsoft Word büyük Four-O'yu vuruyor ve eğer ilk versiyonu hatırlayabiliyorsanız, resmen eskisiniz demektir

Sırasında minecraft büyük bir sanal alan başarısıdır, Stardew Vadisi mevcut en iyi simülasyon oyunları arasındadır. Bu açık uçlu RPG’de, oyuncunun arazide yaşamayı ve tarlaları müreffeh bir yuvaya dönüştürmeyi öğrenmek için yalnızca birkaç madeni parası ve aracı vardır. Oyunlar aynı olmasa da, minecraft Ve Stardew Vadisi bir şeyler inşa etme ve kaynak toplama konusunda aynı önermeye yaslanın.

Willy’s Shop’un starcraftvalley tarafından yeniden üretilmesi eğlenceli ve bunu gösteriyor. minecraft Ve Stardew Vadisi ortak izleyicileri var. Bu, video oyun endüstrisinin ilginç bir yönü: Bir yandan, aşağıdaki gibi oyunlar var: Aşırı İzleme 2 Ve Apex Efsaneleri, rekabet heyecanı ile oyuncuları kendine çeken. Öte yandan, gibi oyunlar minecraft Ve yıldız çayı Valley, rahatlamak ve gerçek hayattan farklı bir dünyaya dalmak için harikadır. Bu çeşitlilik, günün sonunda endüstrinin her türden oyuncuya yer bulamadığını gösteriyor.

minecraft şu anda Mobil, PC, PS3, PS4, Switch, Xbox 360 ve Xbox One için kullanılabilir.

DAHA: Podcast Dinlerken Oynanacak 10 Mükemmel Oyun

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Epic Games Store'un 14. Ücretsiz Gizem Oyunu Açıklandı