Oyun Haberleri

Platinum Games, Bayonetta 3’ün Cheshire Şeytanının Nasıl Yapıldığını Açıklıyor

Bayonetta 3 Cheshire Design

Bayonetta 3’ler karakter modelleyici, Cheshire iblisinin nasıl yapıldığına dair bazı ayrıntıları paylaştı. Oyuncular, PlatinumGames’in aksiyon başlığında bir dizi farklı fantastik yaratıkla karşılaşır. Bu, içinde yer alan Cehennem Şeytanlarını içerir. Bayonetta 3 bu, oyunun kahramanları tarafından kontrol edilebilir.


Cehennem İblislerinden biri Cheshire. Karakterin ait olduğu Bayonetta 3’ler ikinci kahraman Viola ve kılıcına bağlı. Cheshire aynı zamanda The Lost Outcast olarak da bilinir ve eğitimdeki cadıya savaşta olduğu her an yardım eder. İblis, Bayonetta tarafından kullanılanlara kıyasla daha komik bir tarafa sahip ve bu da onun diğerlerinden sıyrılmasına yardımcı oluyor.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

İLİŞKİLİ: PlatinumGames Bayonetta Origins: Cereza and the Lost Demon’un Kökenlerini Detaylandırıyor

Bayonetta 3 karakter modelleyici Minoru Kasai, Cheshire yapımı hakkında biraz bilgi paylaştı. Kasai’ye göre karakteri doğru oturtmanın en zor yönlerinden biri onu iki ya da dört ayak üzerinde yürütebilmek, ağzını inanılmaz derecede açabilmek ve kürkünün dokusunu doğru yapabilmekti. Modelleme tamamlandıktan sonra, Cheshire’ın oyun içinde düzgün hareket etmesine izin verecek şekilde inşa edilmesi gerekiyordu. Karakterin iskeleti, onun deforme olmasını veya modelden çıkmasını engelleyecek şekilde yapılmalıydı.

OKU  Ghostwire: Tokyo'yu 6 milyon kişi oynadı

Cheshire, ekranın büyük bir kısmını kapladığı için Bayonetta 3, Kasai oynamaktan tatmin edici olduğundan emin olmak zorundaydı. Bu, iblisin işlemesini mümkün olduğu kadar optimal hale getirmek anlamına geliyordu. Ekip, bir aksiyon oyunundan beklenen eğlenceden ödün vermemek ve aynı zamanda onu doldurulmuş bir oyuncak gibi göstermek zorundaydı. Kasai daha sonra Cheshire’ın kürkünün tam olarak doğru görünmesi için bir araya getirmesi gereken üç unsuru araştırdı. Bu yönler, kürkünün uçlarından yansıyan ışık, köklerdeki gölgeler ve aradaki her şeydi. Sonunda Kasai, karakterin modelinin beklediğinden çok daha iyi çıktığını kabul ediyor.

Cheshire görünmeye devam edecek süngü seri. Geçen yıl, dizinin cadısının genç bir versiyonunun Infernal Demon’ı çağırabileceği ortaya çıktı. Bayonetta Origins: Cereza ve Kayıp Şeytan. Cheshire, muhtemelen onu Viola yerine Cereza’nın çağırdığı gerçeğinden dolayı, prequel’de farklı bir tasarıma sahip olacak. Karakterin görünümü oldukça benzersiz, çünkü Kasai onu aksiyon dizisinin geri kalan oyuncu kadrosundan ayırdı. Karakterin nerede bittiği görülecektir. süngü franchise devam ediyor ve hangi kapasitede kullanılacağı.

Bayonetta 3 Nintendo Switch için şimdi kullanılabilir.

DAHA FAZLA: Bayonetta Origins, Serinin Zaman Çizelgesinde Nerede Yer Alır?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.