Oyun Haberleri

Bugünün Wordle ipucu ve cevabı #763: 22 Temmuz Cumartesi

Today

Bugünkü Wordle’ı kazandığınızdan emin olalım ve bunu size en uygun şekilde yapalım. İpuçlarımız ve püf noktalarımızla her tahmininizi geliştirin, 22 Temmuz (763) oyununun yanıtıyla doğruca en iyi kısma atlayın veya bugünün ipucuyla kendinizi doğru yönde dürtün.

İki tahminde bir sarı, kimsenin Wordle’unda olmasını umduğu türden bir başlangıç ​​değil, ama bugün üzerinde çalışmak zorunda olduğum tek şey buydu. Üçüncü tahminim teknik olarak çok daha iyiydi – orada üç yeşil – yine de bugünün Wordle cevabını nihayet ortaya çıkarmak için iki çok endişeli hamle daha gerekti.

Bugünün Wordle ipucu

(İmaj kredisi: Josh Wardle)

22 Temmuz Cumartesi için bir Wordle ipucu

Belki de korkudan aniden hareket etmeyi bırakan bir kişi veya hayvan, bugünün cevabını yapıyor olabilir. Donabilecek kadar soğuk olan herhangi bir şey de bu şekilde tanımlanabilir. Bunu çözmek için iki farklı ünlü bulmanız gerekecek.

Bugünkü Wordle’de çift harf var mı?

Bugünün yapbozunda hiçbir harf iki kez kullanılmaz.

Wordle yardımı: Wordle’u her gün yenmek için 3 ipucu

Wordle oynamaktan daha iyi bir şey varsa, o da Wordle’ı iyi oynamaktır, bu yüzden başarıya giden yolda size yardımcı olacak birkaç hızlı ipucu paylaşacağım:

 • İyi bir açıcı, benzersiz ünlülerin ve ünsüzlerin dengeli bir karışımını içerir.
 • Taktiksel bir ikinci tahmin, harf havuzunu hızla daraltmaya yardımcı olur.
 • Çözüm, tekrar eden harfler içerebilir.
OKU  Garry of Garry's Mod, 'Unity'nin canı cehenneme' diyor ve arada Rust 2'den bahsediyor

Gece yarısına kadar yapıldığından emin olmanın ötesinde zaman baskısı yok. Bu nedenle, oyuna sıradan bir gazete bulmacası gibi davranmamak ve boş geliyorsanız daha sonra geri dönmemek için hiçbir neden yok.

Bugünün Wordle yanıtı

(İmaj kredisi: Gelecek)

#763 Wordle cevabı nedir?

Aradığın kelime bende var. 22 Temmuz (763) Sözünün Cevabı DONDU.

Önceki cevaplar

Son 10 Wordle yanıtı

Bellek bankalarınıza ne kadar çok eski Wordle yanıtı sığdırabilirseniz, halihazırda kullanılmış olan bir çözümü yanlışlıkla seçmeden bugünün Wordle yanıtını tahmin etme şansınız o kadar artar. Geçmişteki Wordle yanıtları, günlük bulmaca çözme işleminizi taze tutan eğlenceli başlangıç ​​sözcükleri için size bazı mükemmel fikirler de verebilir.

İşte bazı yeni Wordle çözümleri:

 • 21 Temmuz: İri yarı
 • 20 Temmuz: KANAT
 • 19 Temmuz: TONİK
 • 18 Temmuz: EL İLANI
 • 17 Temmuz: DÜŞÜR
 • 16 Temmuz: TOPAZ
 • 15 Temmuz: KOCAKARI
 • 14 Temmuz: ARKADAŞ
 • 13 Temmuz: MAVNA
 • 12 Temmuz: WHIRL

Wordle hakkında daha fazla bilgi edinin

(İmaj kredisi: Getty aracılığıyla Nurphoto)

Wordle her gün size altı sıra beş kutu sunuyor ve bunların içinde hangi gizli beş harfli kelimenin saklandığını bulmak size kalmış.

isteyeceksin güçlü bir kelime ile başla ALERT gibi—birden çok sesli harf, yaygın ünsüzler içeren ve tekrarlanan harfler içermeyen bir şey. Enter’a basın ve kutular hangi harflerin doğru veya yanlış olduğunu size gösterecektir. Bir kutu dönüyorsa, o harf gizli kelimede hiç yok demektir. , harfin kelimede olduğu, ancak o konumda olmadığı anlamına gelir. , doğru harfi doğru yerde tuttuğunuz anlamına gelir.

Geçen sefer kaçırdığınız yaygın harfleri kapatmak için başka bir “iyi” kelime kullanarak, aynı zamanda bugünün cevabında bulunmadığı için artık bildiğiniz herhangi bir harften kaçınmaya çalışarak, ikinci kez birinciye iltifat etmek isteyeceksiniz.

OKU  Intel, bu yılın sonlarında çip transistör yoğunluğu için TSMC ile eşleşebilir

Bundan sonra, tahminlerinizi doğru kelimeye kadar daraltmak için öğrendiklerinizi kullanma durumudur. Toplamda altı denemeniz var ve yalnızca gerçek sözcükleri kullanabilirsiniz (bu nedenle, E olup olmadığını görmek için kutuları EEEEE ile doldurmanıza gerek yoktur). Harflerin de tekrarlanabileceğini unutmayın (örn: KİTAPLAR).

Daha fazla tavsiyeye ihtiyacınız varsa, kontrol etmekten çekinmeyin. Wordle ipuçlarıve daha önce hangi kelimelerin kullanıldığını öğrenmek isterseniz yukarıdaki ilgili bölüme kaydırabilirsiniz.

Başlangıçta, Wordle yazılım mühendisi tarafından hayal edildi Josh Wardle, kelime oyunlarını seven partnerine sürpriz olarak. Oradan ailesine yayıldı ve sonunda halka açıklandı. Kelime bulmaca oyunu o zamandan beri tonlarca kişiye ilham verdi. Wordle benzeri oyunlar, günlük numarayı müzik, matematik veya coğrafya etrafında yeniden odaklamak. Wordle’un bu kadar popüler hale gelmesi çok uzun sürmedi. New York Times’a yedi rakama satıldı. Hepimizin sadece üç renkli kutularda iletişim kurması elbette an meselesi.

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.