Oyun Haberleri

PC’nin en iyi şehir kurma oyunu Cities: Skylines şu anda sadece 9$ ve Stellaris ve Crusader Kings 3 gibi mükemmel Paradox strateji oyunlarını da ucuza alabilirsiniz.

Skyscrapers at night in Cities: Skylines.

Kendi şehrinizin belediye başkanı, Avrupa krallığının bir üyesi veya kendi uzay imparatorluğunuzun hükümdarı olmayı hayal ettiyseniz, o zaman şanslısınız; bu hafta bunu bir paket servis fiyatından daha ucuza yapabilirsiniz. . Yayıncı Paradox Interactive bir haftalık indirim yapıyor (yeni sekmede açılır) En iyi oyunlarında büyük indirimlerle Steam’de.

Sim City’nin haleflerinin en başarılısı olan Cities: Skylines’ı yalnızca 9 $ / 7,50 £ karşılığında alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır), DLC’sinin bir sürü fiyatı benzer şekilde düşürüldü. Mükemmel uzay strateji oyunu Stellaris sadece 10 $ / 8,75 £ (yeni sekmede açılır)ve Crusader Kings 3’ü 25 $ / 21 £ karşılığında alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Hearts of Iron 4, Europa Universalis 4 ve Age of Wonders: Planetfall’daki benzer güçlü indirimler, bunu benim kadar büyük bir haritaya bakmayı seven herkes için mutlak bir şölen haline getiriyor.

Tüm bu taktiksel hazinede kolayca kaybolan şey, harika ve genellikle gözden kaçan Shadowrun oyunlarını çok düşük bir fiyata kapabilmenizdir; hepsi ayrı ayrı büyük indirimde olmakla kalmaz, üçünü de 10 $ / 7,40 £ karşılığında alabilirsiniz. (yeni sekmede açılır). Bu, en iyi modern izometrik RPG’lerden üçü için inanılmaz bir fiyat – Shadowrun: Hong Kong benim özellikle favorim.

Bu hafta Steam, “strateji oyunlarını kutlayan dijital bir kongre” olan Tacticon’u çalıştırıyor, bu da, çoğunlukla daha küçük indirimlerle de olsa, birkaç Paradox olmayan oyunun da satışta olduğu anlamına geliyor. The Last Spell’de %20 indirim var ki bu çok iyi (yeni sekmede açılır); Jon Bolding’in yakın zamanda bir “şaheser” olarak tanımladığı sitenin arkadaşı Mechabellum’un aynısı (yeni sekmede açılır). Ayrıca %70 indirimli aerodinamik RTS Northgard’ı, %20 indirimli gizemli roguelike Backpack Hero’yu ve %25 indirimli yenilikçi 4X Old World’ü tavsiye ederim.

Alternatif olarak, bunların hepsini zaten oynadıysanız, belki de bunun yerine gerçek dünyayı ele geçirmeyi denemenin zamanı gelmiştir?

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.

OKU  Wordle ipucu ve cevap #608: 17 Şubat Cuma