Oyun Haberleri

Vampire Survivors Geliştiricisi Devam oyununun Olasılığı Konusunda Güncelleme Verdi

Vampire-Survivors-Dracula-DLC-Poncle-Sequel-Roguelike

Vampir Hayatta Kalanlar‘ geliştirici, potansiyel bir devam filmi hakkında bir güncelleme sağladı. 2022 bağımsız oyunlar için harika bir yıldı, yılı dolduran birden fazla ödüllü oyun, sektörü yenilikçi fikirlerle ileriye taşıdı, ancak çok azı bu kadar büyük bir etki yarattı. Vampir Hayatta Kalanlar, tüm zamanların en yüksek puan alan Steam oyunlarından biri haline geldi. Oyun öncelikle Lucas “Poncle” Gualante tarafından geliştirildi ve şimdi hayranların çıkış yapan indie sevgilim için neden bir devam oyunu beklememesi gerektiğinin nedenini açıkladı.

GÜNÜN GAMERANT VİDEOSU

Vampir Hayatta Kalanlar ilk olarak Aralık 2021’de PC’de erken erişim olarak piyasaya sürüldü. Oyun, haydut benzeri unsurları shoot-em-up oynanışıyla harmanlarken, oyuncunun ana girdisi, karakterlerini düşmanlarla dolu ekranda hasar almamaya çalışırken, otomatik olarak hareket ettirmek etrafında döner. – yeni güçlendirmeler aldıkça saldırıyor. Basit ama etkili oyun döngüsü ve son derece düşük fiyat noktası, oyunu lansmanından yalnızca birkaç ay sonra ve Valve’ın Steam Deck’inin piyasaya sürülmesi ve PC Game Pass’e dahil edilmesi sayesinde bir kült klasik haline getirdi. Oyun, aylarca süren içerik güncellemelerinin ardından Eylül 2022’de tamamen piyasaya sürüldü ve ardından iOS, Android, Xbox One ve Xbox Series X/S bağlantı noktalarıyla hızla takip edildi.

İLGİLİ: Vampire Survivors Mobil Bağlantı Noktaları Klonlarla Savaşmak İçin Yayınlandı

OKU  Baldur's Gate 3'te kanlı, çamurlu, iğrenç yüzünüzü uzun süre dinlenmeden temizlemenin 4 yolu

Sadece altı ay önce tam olarak yayınlanmasına rağmen, Poncle desteklemeye devam etti. Vampir Hayatta Kalanlar yayınlandığından beri ücretsiz içerik güncellemeleri ve ücretli DLC ile. En son, oyun “” başlıklı bir güncelleme aldı.Kaotik Olan3 yeni başarı ve yeni bir meydan okuma haritası ekledi. Bu nedenle Poncle, devam oyununu geliştirmek için acele etmiyor. Vampir Hayatta Kalanlar. “yol ile Vampir Hayatta Kalanlar Gualante, GameSpot’a konuşurken şu iddiada bulundu: “Bence bir devam oyunu veya ruhani bir halef yaparsak, o zaman yapmamız gereken bir şey var.” radikal bir şekilde yeni bir şey sunuyor.”

Vampire Survivors'ın şirket içi mobil versiyonu

Çevredeki en büyük sürprizlerden biri Vampir Hayatta Kalanlar piyasaya sürüldüğünden beri, oyunun hem oyunun kendisini hem de DLC’sini çevreleyen para kazanma yaklaşımı oldu. Oyun şu anda Steam’de yalnızca 4,99 USD’ye mal olurken, PC ve Xbox konsolları için Game Pass’te de mevcut. iOS ve Android sürümleri ücretsizdir ancak isteğe bağlı iki reklam ve ana oyunun Moonspell’in Mirası DLC’nin maliyeti yalnızca 1,99 ABD dolarıdır.

Bu nedenle, Gualante’nin üretimi yeniden başlatmak ve hayranları tamamen yeni bir yere taşımak konusunda tereddüt etmesi mantıklı. Vampir Hayatta Kalanlar başlık, zaten çok başarılı olan başlığa basitçe ekleme yapmak ve onu geliştirmek yerine. Özellikle ne zaman Vampir Hayatta Kalanlar Gualante’nin kumar endüstrisinde oyun geliştirme konusundaki deneyimini oyunun mekaniğini geliştirmek ve para kazanma planlarını dikte etmek için kullandığı, şimdiye kadar yapılmış en kolay bağımlılık yapan bağımsız oyunlardan biridir. Görünüşe göre şimdilik Vampir Hayatta Kalanlar kalmak için burada.

Vampir Hayatta Kalanlar şu anda PC, Xbox One ve Xbox Series X/S’de mevcut.

DAHA: Vampir Hayatta Kalanlar: Ölüm Nasıl Yenilir?

Kaynak: GameSpot

Daha çok oyun haberleri yazısı okumak için kategorimize göz atabilirsiniz.